Ewa Gawryluk jest znana między innymi z serialu „Pierwsza miłość” czy „Na Wspólnej”. Ewa Gawryluk wygląda naprawdę świetnie. Chyba nikt nie spodziewałby się, że aktorka ma 53 lata, ponieważ zdecydowanie wygląda na dużo mniej. Kobieta dba o swój wygląd i zdrowo się odżywia.

Co kryje się za rozwodem Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka?

W 1999 roku Ewa Gawryluk wyszła za mąż za Waldemara Błaszczyka. Para przez 22 lata tworzyła zgrany i piękny związek. Po czasie jednak ich uczucie się wypaliło niedawno zdecydowali się na rozwód.

Jak zdradza portal „Życie na gorąco” Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk już od dawna myśleli o rozwodzie. Dalej ciągnęli jednak związek ze względu na swoją jedyną córkę Marię.

Nowe informacje są zaskakujące

To właśnie dla niej przetrwali razem jeszcze kilka lat. Teraz gdy jedynaczka jest już samodzielna, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk zaczną układać sobie życie na nowo.

Decyzja o rozwodzie nie przyszła z dnia na dzień i nie była również powodem zdrady. Po prostu ich uczucie już się wypaliło.

Pierwszym wyzwaniem będą najbliższe święta, które spędzą już oddzielnie

- zdradziła bliska osoba z otoczenia Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN