Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Barbara Kurdej – Szatan zorganizuje imprezę pożegnalną dla ekipy „M jak miłość”.

Basia Kurdej-Szatan nie miała ostatnio łatwego czasu. Po swoim emocjonalnym wpisie dotyczącym tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej przyszło jej zmierzyć się z przykrymi konsekwencjami. Nie tylko straciła pracę w TVP, a w sprawie jej wpisu prokuratura wszczęło śledztwo. Przyszło jej się zmierzyć z ogromną falą hejtu ze strony internautów.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: youtube.com

Po emocjonalnym wpisie Barbara Kurdej-Szatan straciła wiele projektów i kontraktów reklamowych. Aktorka ma do spłaty niejeden kredyt, dlatego potrzebuje stałego źródła dochodu.

Kto się pojawi na przyjęciu?

Teraz Basia Kurdej – Szatan wraca jednak do normalnego życia, a w ostatnim czasie otrzymała nawet propozycję współpracy z producentem biżuterii Mokobelle.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: instagram.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: instagram.com
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: instagram.com

Aktorka straciła jednak pracę w „M jak miłość”. Niestety nie miała okazji pożegnać się z aktorami serialu, dlatego w najbliższym czasie Basia będzie chciała zorganizować imprezę pożegnalną.

W nowym roku coś zorganizuje, aby się ze wszystkimi spotkać i pożegnać

- zdradziła Basia Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN