Marina Łuczenko – Szczęsna jest piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Kariera muzyczna spowodowała, że kobieta stała się rozpoznawalna i zdobyła tysiące fanów. Niewielka liczba osiągnięć w branży muzycznej jednak sprawiła, że o wiele większą popularność przyniósł jej jednak ślub z jednym z najpopularniejszych piłkarzy polskich – Wojciechem Szczęsnym.

Fani martwią się o Marinę Łuczenko – Szczęsną

Marina Łuczenko ochoczo dzieli się z fanami swoim luksusowym życiem i wieloma możliwościami, raz po raz dodając różne fotografie bądź nagrania z życia prywatnego.

Piosenkarka jednak jeszcze nie zdecydowała się na pokazanie twarzy swojego synka, Liama. Okazuje się, że prędko raczej tego nie zrobi, ponieważ chce chronić prywatność syna.

Gwiazda zdradziła smutne wieści

W ostatnim czasie Marina przeszła operację o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Nie znamy jednak powodu zabiegu.

Gwiazda w ostatnim czasie dodała również post, w którym zdradziła, ze w tym roku nie będzie organizować świąt Bożego Narodzenia. W zamian za to wybierze się z rodziną w góry.

W tym roku nie organizuje świąt i całe szczęście, bo dużo mnie to pracy kosztuje a w tym roku nie jestem na siłach

- napisała Marina na Instagramie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN