Ślub Karoliny Małysz wciąż zaprząta głowy redaktorów kolorowych pisemek i tabloidów. Omówiono dosłownie wszystko, od ilości gości, wyglądu panny młodej, ceny ślubu i wesela z poprawinami, listy zankomitych gości, pierwszego tańca i tego, co czują w związku ze ślubem państwo młodzi i ich najbliżsi.

Zdawałoby się zatem, że temat ślubu w rodzinie Małyszów został ze wszystkich stron wyczerpany, a jednak nie!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Okazuje bowiem, że poza parą młodą i rodzicami, na ślubie i weselu byli także goście, wśród nich była także Justyna Żyła ze swoim nowym partnerem.

Jak wielu pamięta, jej rozstanie ze skoczkiem Piotrem Żyłą odbyło się hucznie, z przytupem i z niemałym kurzem emocji i wzajemnych oskarżeń w mediach społecznościowych. Jak podaje "JastrzabPost", celebrytka nie miała szczęścia do związków po rozstaniu z Piotrem Żyłą, a tabloidy trąbiły o kolejnych "przelotnych romansach".

Na ślubie Karoliny Małysz i Kamila Czyża Justyna Żyła pojawiła się z nowym mężczyzną u boku, co zainteresowało tabloidy. Zapytano zatem Adama Małysza, czy zaobserwował między Justyną, a jej partnerem zakochanie, czy nie zaobserwował. Jego odpowiedź była nieco wymijająca, ale cóż miał powiedzieć lubiąc się jednocześnie z Piotrem Żyłą - Tak było widać. Ale jak jest naprawdę, to ja nie wiem. My nie spotykamy się na co dzień. Ja jestem bardzo zabiegany. Justyna była z nowym partnerem. Bawili się dobrze. Mam nadzieję, że Justyna też to potwierdzi - powiedział dziennikarce "JastrzabPost".

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Poruszające wyznanie Dody. Gdy się to czyta, do oczu napływają łzy. Gwiazda przechodzi bardzo trudne chwile

Zerknij: Mój mąż się mnie wstydzi. Po porodzie przytyłam 10 kg, myślałam, że mąż potraktuje to ze zrozumieniem