Doda to bez wątpienia największa polska skandalistka ostatnich lat. Piosenkarka już od dekad szokuje Polaków swoimi wypowiedziami, strojami i zachowaniem, i sama nie ukrywa, że bardzo jej się to podoba!

Ostatnie miesiące nie były dla Rabczewskiej łatwe. Jakiś czas temu ogłosiła ona fanom, że rozwodzi się z Emilem Stępniem, ale rany wyrządzone jej przez rozpadające się małżeństwo z producentem leczyła podobno już od roku.

Co jednak ciekawe, już od jesieni media huczą na temat romansu Dody z pewnym amerykańskim przystojniakiem - Maxem Hodgesem. Wygląda na to, że ich relacja przestała być jedynie domysłem... Co się stało?

Doda w objęciach miłości?

Po rozpadzie związku z Emilem Stępniem piosenkarka zarzekała się, że w najbliższym czasie ma zamiar pozostać singielką. Wygląda jednak na to, że kiedy poznała tego przystojnego Amerykanina, szybko zapomniała o swoich planach.

Już od kilku miesięcy spekuluje się na temat rzekomego romansu Dody z przystojnakiem zza oceanu - Maxem Hodgesem. Para niespecjalnie kryła się ze swoją relacją, paradując po warszawskich ulicach oraz wypoczywając razem na Mazurach. Przez cały ten czas zakochani nie szczędzili sobie czułości.

Doda uparcie jednak dementowała te plotki, mówiąc, że nie jest jeszcze gotowa na to, by dzielić z kimś swoje życie. To, co stało się po ostatnim Kongresie Kobiet popycha do zupełnie odmiennych wniosków...

Po wyjściu z Kongresu, para oczekiwała wspólnie na taksówkę. Doda nie starała się jednak zachować pozorów zwykłej przyjaźni, obejmując Maxa czułym wzrokiem, poprawiając mu włosy i przytulając się do niego.

Fani nie mają już żadnych wątpliwości na temat tego, do kogo należy serce Rabczewskiej!

Zobacz także: Konflikt Magdy Gessler i Weroniki Rosati trwa w najlepsze. Restauratorka jednym słowem wbiła szpilę aktorce. Takiego wpisu nie spodziewał się nikt

Może cię zainteresować: Nieprawdopodobna wiadomość dla fanów „Ranczo”. Paweł Królikowski pojawi się w najnowszych odcinkach serialu. Jak to możliwe

Pisaliśmy również o: Bardzo prosty i szybki przepis na serowe ciasto. Niezwykły smak i aromat tego ciasta polubi każdy