Kate Middleton wywołała plotki o ciąży po tym, jak nie widziano jej publicznie od ponad 60 dni. Dwumiesięczna nieobecność Kate Middleton w oczach opinii publicznej wywołała plotki o ciąży.

Księżna Cambridge była ostatnio widziana publicznie podczas finału Euro 2020 11 lipca. Ta królewska wiadomość pojawia się, gdy astrolog księżnej Diany dokonał przerażająco trafnej prognozy dotyczącej losu księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Kate Middleton nie była widziana publicznie od ponad 60 dni, a jej nieobecność wywołała plotki o ciąży

Księżna Cambridge była ostatnio widziana publicznie 11 lipca, kiedy wzięła udział w ceremonii trofeów dla mężczyzn Wimbledonu, która odbyła się po męskich singlach, a także w finale Euro 2020 na Wembley, w którym uczestniczyła wraz ze swoim mężem, księciem Williamem.

Ale od tego czasu Kate nie była widziana publicznie od ponad 60 dni, a książę William wrócił wczoraj do pracy, kiedy obchodził Dzień Służb Ratunkowych w Wielkiej Brytanii bez swojej żony Kate Middleton. Jej tajemnicza nieobecność wywołała plotki o ciąży wśród fanów, którzy wierzą, że czwarte dziecko z Cambridge jest w drodze.

Kate i William mają już troje dzieci, ośmioletniego księcia Jerzego, sześcioletnią księżniczkę Charlotte i trzyletniego Louisa. I przez wszystkie ciąże Kate cierpi na przekrwienie ciężarne – ciężką formę porannej choroby, która może prowadzić do hospitalizacji – a niektórzy fani uważają, że może to być powód, dla którego nie była poza domem, jak zwykle.

Jej niedawna nieobecność budzi zmartwienie fanów. Jeden z fanów napisał: „Dobrze ją znowu widzieć! Czekam, żeby zobaczyć Kate teraz także 🥰🥰”, a inny odpowiedział: „Jestem pewien, że też miała tam być” Inny zapytał: „Mmmm, przepraszam, gdzie jest Kate?”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Smutne doniesienia płyną od Doroty Gardias. Dziennikarka zmaga się bardzo ciężką chorobą. O co chodzi

Zerknij: Porażające zapowiedzi wizjonerki z Wisły. Czy zapowiadane przez nią wydarzenia spełniają się na naszych oczach