Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN musi przygotować się na ciężką batalię z nowotworem piersi. Jak podają media, lekarze opiekujący się nią ustalili już konkretny termin operacji. Dobrą wiadomością jest to, że pacjentka nie traci wiary w pozytywny finał leczenia.

Trudne dni czekają prezenterkę Dorotę Gardias...

Zdradziła także, że usłyszane od lekarzy rokowania skłaniają do wiary w realne wyleczenie. Gdy całkiem niedawno dziennikarka udała się do lekarza w celu wykonania rutynowych badań kontrolnych, specjalista powiedział jej coś, czego nie spodziewała się usłyszeć podczas badań rutynowych.

Okazało się bowiem, że w wyniku badań odkryto w piersi dziennikarki guz wielkości jednego centymetra. Ta wiadomość radykalnie zmieniła w kobiecie podejście do życia - Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami. Nie ignorujcie żadnych niepokojących symptomów, bo mamy dla kogo żyć.

Jak podają media, operacja polegająca na usunięciu guza z piersi dziennikarki zaplanowana jest na koniec września. Pomimo szokującej i przewracającej cały świat do góry nogami diagnozy, jest realna szansa na całkowite wyzdrowienie. Jak wiadomo z mediów, po operacji zaplanowanej na koniec września, prezenterkę będzie czekało dodatkowe leczenie, które radykalnie zakończy temat nowotworu.

To bardzo dobrze, że gwiazda TVN ma w sobie wielką dozę optymizmu i wiary w wygranie z chorobą, gdyż podejście do sprawy i nastawienie do życia zawsze mają ogromne znaczenie w procesie leczenia i po leczeniu. Im większa wola życia i działania, tym większe szanse na pozytywną współpracę z lekarzami i rezultaty leczenia dające jeszcze długie lata życia.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" przechodzi trudne chwile. Bohater programu nie wie, co będzie dalej. Co się stało

Zerknij: Czy dojdzie do zmian w sposobie rozliczania śmieci? Indywidualny sposób naliczania opłat może okazać się równie problematyczny