Jak podaje portal "Interia", wiele osób wierzy, że astrolożka księżnej Diany przewidziała los księcia Harry'ego i jego żony. Ponoć ich decyzja o odejściu z rodziny królewskij i całym zamieszaniu z tym związanym, od zawsze zapisana była w gwiazdach. Debbie Frank wskazała nie tylko co czeka Sussexów, ale także ich synka Archiego. Co wiadomo?

Debbie Frank zdradza przyszłość Sussexów

Debbie Frank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie astrolożek. Wróżeniem z gwiazd zajmuje się od 1984 roku. Pisane przez nią horoskopy ukazywały się w tak znanych tytułach, jak "She", "Daily Mail online", "Hello" czy "Instyle". Jednak największą sławę zawdzięcza współpracy ze znanymi osobami. Wśród nich była m.in. księżna Diana.

Ponoć księżna Diana dażyła Debbie Frank bezgranicznym zaufaniem, tym większym, że były przyjaciółkami. Zwolennicy zdolności Debbie przekonują, że wiele rzeczy, które przepowiedziała spełniły się. Jedną z nich miała być zapowiedź, że Diana nigdy nie zostanie królową. Zapowiadała również, że jej małżeństwo z Karolem nie będzie szczęśliwe i skończy się rozstaniem.

W 2018 roku Debbie Frank wskazywała, że książę Harry i Meghan Markle nie będą w stanie odnaleźć się na brytyjskim dworze. Mówiła o tym na długo przed ogłoszeniem tzw. Megxitu. Jej zdaniem poczucie osamotnienie Meghan w pałacu miało doprowadzić do opuszczenia przez parę kraju, co jak wiemy faktycznie się stało.

Astrolożka po narodzinach Archiego postanowiła poświęcić mu kilka słów. W poście opublikowanym w mediach społecznościowych wskazywała, że układ gwiazd wskazuje, że Archie może mieć silny charakter. Zdaniem Frank fakt, że księżyc Archiego znajduje się w znaku Bliźniąt oznacza, że może być niezwykle otwarty i nie mieć problemu z komunikacją.

Zdaniem Frank Archie będzie miał niespokojną duszę, która będzie ciągnąć do przygód. Nie będzie również obawiał się łamania schematów. Co ciekawe, Debbie przewidziała, że Archie będzie przyjacielem księcia Louisa.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Jak będzie wyglądać ostatnie pożegnanie królowej Elżbiety II? Zagraniczny portal zdradza zaskakujące szczegóły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Jej fani zastanawiają się, co może ono oznaczać

O tym się mówi w Polsce: Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz z ważnym apelem. Prowadzący skrytykowali dziennikarzy TVN. O co chodzi