Uroczystości pogrzebowe zmarłego 9 września o 5:00 rano aktora Wiesława Gołasa Rozpoczęły się o 14:00 zaplanowana była najpierw msza święta w kościele Świętego Karola Boromeusza.

Wzruszające sceny podczas pogrzebu

Wiesław Gołas z pocztą w rodzinnym grobie na Starych Powązkach w Warszawie. O 16:00 pogrzebowe uroczystości dobiegły końca, a grób zmarłego artysty Wiesława Gołasa utonął wręcz w kwiatach, oraz pozostawionych przez najbliższych zniczach.

Byli tam również znajomi oraz współpracownicy aktora. Na miejsce spoczynku odprowadziła aktora między innymi jego zrozpaczona żona.

O godzinie 15:15 według Super Expressu na Uroczystości pogrzebowe dotarł także Krzysztof Jaroszyński, który był autorem tekstów kabaretowych między innymi Jana kobuszewskiego, Cezarego Pazury, czy Krystyny Sienkiewicz. jak podają Media, panowała wzruszająca atmosfera która udzieliła się także Krzysztofowi Jarocińskiemu.

Według medialnych doniesień, z racji tego, że aktor żył skromnie i życzył sobie skromnego pochówku, jego ostatnia wola została spełniona i spoczął w grobie rodzinnym, zamiast w Alei Zasłużonych.

O tym się mówi: Media obiegła smutna wiadomość. Odeszła legenda serialu "Zmiennicy". O kogo chodzi

Zerknij: Media obiegła smutna wiadomość. Odeszła legenda serialu "Zmiennicy". O kogo chodzi