Jak podaje portal "Jastrząb Post", księżna Kate pojawiła się publicznie po raz pierwszy od dłuższego czasu. Czy najnowsze zdjęcia żony księcia Williama potwierdzają pojawiające się od pewnego czasu plotki, że czeka na narodziny 4 dziecka?

Przyszła królowa

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od dekady. W tym czasie powitali na świecie troje pociech. Ich znajomość trwa jednak dłużej. Poznali się w czasie studiów. Najpierw połączyła ich przyjaźń, później miłość. Kate nie tylko wyszła za swojego ukochanego, ale także za przyszłego następcę tronu.

Księżnej szybko udało się zdobyć nie tylko serce ukochanego i jego rodziny, ale także Brytyjczyków. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii i fani rodziny królewskiej na całym świecie uwielbiają ją za niezwykłą skromność, otwartość i fakt, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Wiele kobiet podziwia jej styl.

Księżna Kate pojawiła się publicznie po raz pierwszy od meczu rozgrywanego w ramach Euro 2020, w którym występowała reprezentacja Anglii. Jej nagłe zniknięcie wywołało plotki o kolejnej ciąży.

Żona księcia Williama pojawiła się 15 września w Brize Norton (Anglia). Spotkała się z osobami biorącymi udział w ewakuacji cywilów z Afganistanu, w trakcie której do Wielkiej Brytanii przeransportowano 15 tys. osób.

Księżna Kate wybrała na tę okazję biały top, ciemne spodnie i kremową marynarkę, do której kolorystycznie dobrana była niewielka torebka. Żona księcia zachwycała nienaganną figurą, która jednoznacznie wskazywała, że o kolejnej ciąży nie może być mowy.

Jak podoba się wam ostatnia stylizacja księżnej Kate?

To też może cię zainteresować: Jak będzie wyglądać ostatnie pożegnanie królowej Elżbiety II? Zagraniczny portal zdradza zaskakujące szczegóły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. " Wiele kobiet czuje dokładnie to samo, co ja, ale wstydzą się do tego przyznać". O co chodzi

O tym się mówi: Seniorów czeka w przyszłym roku rekordowa waloryzacja świadczeń. Czy emeryci mają powody do zadowolenia