Ta ciąża zdecydowanie przykuła zainteresowanie mediów. Nie ulega wątpliwości, że 60-letnia kobieta dająca życie bliźniętom staje się obiektem zainteresowania medialnego, a także przyjmuje na siebie ogromną falę krytyki i niewybrednych komentarzy. To właśnie spotkało epizodyczną aktorkę Barbarę Sienkiewicz, którą widzowie mogli zobaczyć w takich produkcjach, jak "Ranczo ", czy " M jak miłość", w których aktorka zagrała role epizodyczne.

Późna ciąża powodm do krytyki?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Gdy informacja o ciąży wyciekła do mediów, aktorka Barbara Sienkiewicz była zmuszona zmagać się nie tylko z falą krytyki, ale także z licznymi spekulacjami jakoby zaszła w ciążę korzystając z metody in vitro. W jednym z wywiadów artystka zdementowała pogłoski przyznając, że zaszła w ciążę drogą naturalną. Ania i Piotruś mają już dzisiaj 7 lat, a ich mama zazdrośnie strzeże ich prywatności i bezpieczeństwa. Nie pokazuje się już w mediach i stroni od blasku fleszy. Nie udziela już także wywiadów.

Liczba kobiet rodzących pierwsze dziecko w wieku powyżej 35 lat wzrosła dziewięciokrotnie w ciągu ostatnich 40 lat. Jeśli zastanawiasz się nad urodzeniem dziecka po 50 roku życia, być może zastanawiasz się nad ryzykiem i korzyściami płynącymi z bycia starszą mamą. Korzyści z ciąży po 50.

Jako starsza mama prawdopodobnie czujesz się bardziej stabilna i lepiej potrafisz opiekować się dzieckiem niż wtedy, gdy byłaś młodsza. Z przyjemnością dowiesz się, że badania potwierdzają te uczucia. Chociaż urodzenie dziecka w starszym wieku niesie ze sobą wiele korzyści, istnieje również pewne ryzyko. Termin medyczny dla kobiet powyżej 35 roku życia to zaawansowany wiek matki (AMA). Warto porozmawiać z lekarzem o zagrożeniach związanych z ciążą, w tym o większym prawdopodobieństwie wystąpienia na przykład ciąży bliźniaczej, która właśnie przytrafiła się Barbarze Siwnkiewicz.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żebrak z pewnym talentem otrzymał wielką szansę od nieznajomego. Po latach postanowił się odwdzięczyć. O co chodzi

O tym się mówi w Polsce: Aleksandra Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. " Wiele kobiet czuje dokładnie to samo, co ja, ale wstydzą się do tego przyznać". O co chodzi