Jasnowidz Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej popularnych jasnowidzów w Polsce. Stanowi nie lada konkurencję dla Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa. Były brzuchomówca para się obecnie hipnozą oraz jasnowidzeniem.

Jego przepowiednie wprost przerażają realną możliwością spełnienia

Podobnie jak Krzysztof Jackowski, Wojciech Glanc także prowadzi swój kanał na platformie YouTube, gdzie publikuje filmy oraz transmisje na żywo, podczas których opowiada o swoich wizjach i przepowiedniach. To on przepowiedział wypadek drogowy z udziałem dużego pojazdu, a także mówił o morzu krwi, wybuchu mającym miejsce u naszych sąsiadów na północy, oraz ludziach kompletnie nieświadomych zagrożenia.

Podczas transmisji na żywo, która odbyła się na platformie YouTube 10 września bieżącego roku, jasnowidz Wojciech Glanc przepowiedział makabryczny zamach, który pochłonąć ma więcej ofiar, niż ten z 10 września dotyczący World Trade Center.

Podczas owej transmisji wspomniał także o tym, że polski rząd chcąc przykryć różne afery i brak pieniędzy, zechce sztucznie wywołać zamieszki na ulicach polskich miast, w celu ukrycia prawdy przed obywatelami zajętymi protestami.

Jasnowidz operują zakodowanym językiem w celu uniknięcia o cenzurowania przez platformę YouTube, dał widzom jasno do zrozumienia, że czołowi politycy polskiego rządu zechcą celowo wywołać wojnę domową, aby ukryć przed nami finansowe przekręty.

Jasnowidz podczas transmisji z 10 września 2021 roku przeraził w pewnym momencie swoich widzów tym, co opowiedział o mającym się wydarzyć makabrycznym zamachu, w którym życie straci więcej osób, niż podczas zamachu World Trade Center w Stanach Zjednoczonych - Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam, że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie, ja cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy (...)


YouTube/ Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Aktorka z "M jak miłość" i "Rancza" urodziła bliźniaki w wieku 60 lat. Jak żyje teraz

Zerknij: Specjaliści ostrzegają przed nowym schorzeniem. Zagrożeni są nim dorośli i dzieci. Czym jest "Smartphone Pinky"