Nienazwaną matkę, prawdopodobnie z Ameryki Południowej, można było zobaczyć dumnie ubraną w suknię ślubną przy ramieniu syna, gdy pozowali do zdjęć, podczas gdy panna młoda stała niezręcznie po jego drugiej stronie.

Złośliwa teściowa, czy matka z poczuciem utraty syna?

Ta godna pożałowania chwila została uchwycona na zdjęciu ślubnym, które pojawiło się na grupie Facebook That's It, I'm Wedding Shaming. Przerażeni entuzjaści ślubów oczerniali teściową za noszenie tej samej sukni mówiąc, że wygląda na to, że chce poślubić własnego syna.

źródło: Facebook

Na zdjęciu ślubnym, które zostało udostępnione w lokalnej gazecie przed udostępnieniem go online, panna młoda i jej teściowa stoją po obydwu stronach pana młodego, trzymając go za ramię. Panna młoda, stojąc po lewej stronie, wybrała gorsetową suknię spiętą wysadzanym klejnotami pasem. Do sukienki połączyła wiszące kolczyki i welon.

Na prawo od pana młodego teściowa, która jest cała w uśmiechu, nosi identyczną sukienkę z większymi kolczykami i bez welonu. Matka panny młodej, która stoi po lewej stronie zdjęcia, ma na sobie niebieską suknię i wygląda na niezadowoloną z sytuacji.

Tymczasem nieświadomy pan młody promienieje w centrum obrazu. „To było w lokalnej gazecie, gdzie bogaci lubią chwalić się swoimi drogimi imprezami. Gazeta wydrukowała imiona, a potem ktoś umieścił podpis „kiedy teściowa cię nienawidzi”, ujawniła kobieta, która podzieliła się nim z grupą zawstydzającą wesele.

Ludzie krytykowali teściową mówiąc, że wyrzuciliby ją z własnego ślubu, gdyby wykonała podobny numer. — Gdyby ochrona ją wyrzuciła — powiedział jeden z nich. – Zamoczyłbym to gówno w pinot noir – powiedział inny.

Niektórzy mówili, że najpierw myśleli, że patrzą na podwójne zdjęcie ślubne. „Myślałem, że to podwójny ślub, a potem przeczytałem podpis i zajęło mi sekundę, aby dowiedzieć się, kim jest panna młoda” – powiedział jeden z nich. „Myślałem, że to poligamiczna para, mama zdecydowanie wygląda jak druga panna młoda” – zgodził się inny.

Inni powiedzieli, że zachowanie teściowej było „niewłaściwe”, a inni, że musiała naprawdę nienawidzić panny młodej. - Wredny prawnik może być gorszy niż beznadziejny mąż. To jest baaaardzo złe – powiedziała jedna z kobiet. „Powiedz komuś, że ich nienawidzisz, nie mówiąc „nienawidzę cię”, powiedział inny.

„Bez szacunku”, po prostu napisała inna osoba, podczas gdy inny skomentował „o rany”. Niektórzy zauważyli, że matka ubrana w suknię panny młodej wpadła na pomysł, że chce poślubić własnego syna. „Czy ktoś jeszcze ma tu straszne wibracje od mamy, czy to tylko ja? Dlaczego miałabyś nosić suknię ślubną na wesele swojego syna, jeśli nie chciałabyś go poślubić? – powiedział jeden z nich. „Nie rozumiem matek, które chcą wyglądać, jakby wychodziły za swoich synów, to dziwne i obrzydliwe” – napisał inny.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Były mąż Beaty Kozidrak zrobił niezwykły gest dla gwiazdy. Wszystko po jej skandalicznej sprawie. O co chodzi

Zerknij: Pogoda może być dziś niebezpieczna. IMGW wydaje ostrzeżenia meteorologiczne. Czego należy się spodziewać