Media obiegła radosna wiadomość. Edyta Golec opublikowała na swoim profilu na Instagramie niezwykły wpis, który nie umknął uwadze internautów i tabloidów. Małżonka jednego z najpopularniejszych w Polsce bliźniaków pochwaliła się na mediach społecznościowych ich wspólnym stażem małżeńskim.

Ten wpis stanowi esencję recepty na szczęście w związku

Łukasz Golec poślubił Edytę 21 lat temu. Z okazji rocznicy ślubu Edyta Golec zaprezentowała swoją relację z mężem zdjęciami i opisem ich relacji małżeńskiej. Bardzo mądry, jasny sposób opisu tajemnicy trwałości ich związku małżeńskiego zachwycił odbiorców i dał mediom temat do omówienia.

Jak wiemy, każdy związek rządzi się własnymi prawami, jednak istnieją takie aspekty niezbędne w związku, których nie może zabraknąć, aby relacja była zgodna, trwała i szczęśliwa.

Tych dwoje połączyła nie tylko miłość do muzyki, ale także zaufanie, które ułatwia wytrwanie w związku zarówno w dobrych jak i złych jego momentach.

W bardzo prosty i zrozumiały sposób odniosła się do tego Edyta w opisie do opublikowanych przez siebie na Instagramie zdjęć - Grunt to patrzeć w tym samym kierunku… […] My już tak 21 lat w zgodzie i niezgodzie, radościach i złościach, wzruszeniach i olśnieniach, zachwytach i zaszczytach, tak sobie żyjemy razem… i niech to szczęście trwa…

Edyta Mędrzak dołączając w 1998 roku do nowego na rynku muzycznym zespołu Golec uOrkiestra nie przypuszczała, że dwa lata później stanie się żoną Łukasza, stając się tym samym panią Edytą Golec.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Matka pana młodego założyła suknię na wesele. Jej wybór spotkał się z falą krytyki gości weselnych. O co poszło

Zerknij: Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła spektakularną metamorfozę. Nie wszystkim zamiana przypadła do gustu