Media obiegła zaskakująca informacja na temat jednego z najbardziej ulubionych programów Polaków "Rolnik szuka żony". Nie jest żadną tajemnicą fakt, że ta popularna produkcja przyciąga w każdą niedzielę wielu wiernych widzów przed telewizory.

Jakie są powody zmian w ramówce

Okazuje się jednak, że ósmą serię programu rozpocznie odcinek wyemitowany w innym terminie, niż najbliższa niedziela 19 września. Na tę wiadomość wielu wiernych fanów programu mocno się zmartwiło, a niektórzy nie kryli oburzenia.

"Rolnik szuka żony" nie jest jednak jedynym programem, jaki Polacy chcą oglądać. Jak wiemy, nasza reprezentacja w siatkówce zmierzyć się ma w półfinale Mistrzostw Europy z drużyną ze Słowenii. Z racji tego, że zmagania naszych siatkarzy pokazywane są Polakom w transmisji na żywo na antenie Telewizji Polskiej programu pierwszego, może się okazać, że ewentualne zwycięstwo w spotkaniu ze Słowenią może być powodem przesunięcia programu o rolnikach szukających żony o tydzień.

Jest to związane z tym, że jeśli nasza drużyna pokona Słowenię, W najbliższą niedzielę właśnie 19 września panowie będą mogli zawalczyć o tytuł mistrza, a mecz ten będzie transmitowany na antenie Telewizji Polskiej programu pierwszego o godzinie 20:30.

Producenci programu "Rolnik szuka żony" bardzo regularnie publikują na mediach społecznościowych nowinki dotyczące programu. Na facebookowym profilu ulubionego Show pojawił się dzisiaj – 17 września post informacyjny dotyczący emisji pierwszego odcinka 8 sezonu programu.

Jak się okazuje, nawet twórcy Rolnika zamierzają kibicować Biało-Zzerwonym i zachęcają do tego swoich wiernych widzów - Już w sobotę polska reprezentacja siatkówki zmierzy się w półfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią. Jeżeli wygrają, zawalczą o tytuł mistrza na antenie TVP1 w niedzielę o 20:30. Co oznacza, że w takim wypadku zobaczylibyśmy się tydzień później. Dziś wszyscy jesteśmy kibicami! Do boju, Biało-Czerwoni!

Czy Wy też będziecie oglądać mecz?

O tym się mówi: Edyta Golec publikuje bardzo ważną informację. Ten wpis wzruszył mnóstwo osób. O co chodzi

Zerknij: Rodzice musieli pochować swoje dziecko. Oniemieli widząc, co znalazło się w trumnie