Jest to temat, który w swoim życiu opracowała do perfekcji. Praktyczne zastosowania w dekorowaniu i odświeżaniu wnętrz prezentuje na przykład w programie "Totalne remonty Szelągowskiej".

Opowiedziała o swojej nieuleczalnej chorobie?

Jej profil na Instagramie pełen jest spektakularnych inspiracji przedstawiających remontowe możliwości, a także propozycje dekorowania wnętrz. Jej aranżacje są praktyczne i niezwykle zróżnicowane. W każdej z tych propozycji widać ogromną pasję, zaangażowanie i spore doświadczenie Doroty Szelągowskiej w tym temacie.

Gwiazda raczej niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i o codzienności, jednak od czasu do czasu uchyla w wywiadzie rąbka tajemnicy. Prowadząca wiele programów o aranżacji wnętrz dość szybko zdobyła sympatię wielu widzów obserwujących jej pełne pasji zawodowe aktywności. Nie jest tajemnicą także, że jej fani interesują się także jej życiem prywatnym.

Zanim TVN usunął Kubę Wojewódzkiego ze swojej ramówki, Dorota Szelągowska zdążyła zagościć w jednym z odcinków jego programu. Zdradziła wówczas kilka faktów dotyczących jej trzeciego rozwodu. Jak przyznała, bardziej cieszyła się wówczas rozwodem niż ślubem. Taki stan rzeczy spowodowany był ogromną ulgą, jaką przyniosło gwieździe zakończenie tego etapu w życiu.

Bardziej ochoczo celebrytka opowiada o swojej pasji związanej z aranżacją wnętrz. Jak przyznała w jednym z wywiadów, lubi zmieniać miejsce zamieszkania lub jego wygląd. W związku z tym co 2 lata przeprowadza się lub robi remont. Dodała także, że bardzo często zmienia elementy wystroju jak dywany, czy inne detale dekoracyjne. Tą swoją pasję nazwała nieuleczalną chorobą chcąc podkreślić to, że choć dla innych remont stanowi problem, ona to po prostu kocha.

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony" i spore zmiany. Ta wiadomość oburzyła internautów

Zerknij: Kolejne sekrety Maryli Rodowicz wyjdą na jaw? Tego o gwieździe nie widział nikt. O co chodzi