Chociaż "Magia nagości" pojawiła się na ekranach zaledwie dwa tygodnie temu, to już zdążyła wzbudzić ogromne kontrowersje wśród widzów. Prowadzony przez znaną z serialu "Ranczo" Beatę Olgę Kowalską program polega na szukaniu relacji z innymi ludźmi jedynie na podstawie ich... nagiego ciała!

Show zbudziło wśród widzów ogromne emocje i spotkało się z krytyką ze strony wielu osób. Jeden z uczestników postanowił jednak wyjawić całą prawdę na temat tego, jak wygląda występ w programie od strony kulis... Co powiedział?

Te fakty na temat programu zaskoczą wszystkich

"Magia nagości" to bez wątpienia jeden z najbardziej wymagających programów - nie pod względem umiejętności czy wiedzy, a... odwagi. Uczestnicy show muszą się wykazać bowiem ogromną odpornością na wstyd - w każdej rundzie pokazują oni kolejne części swojego nagiego ciała innym uczestnikom oraz widzom. Co ciekawe, sam program jest bardzo inkluzywny - jego twórcy deklarują, że mogą wziąć w nim udział osoby dowolnego wieku, płci i orientacji seksualnej.

"Nasz program jest otwarty na osoby o każdej orientacji, tworzymy go w duchu tolerancji LGBTQ+. Nastawiamy się na różnorodność - płeć, orientacja czy wiek uczestnika nie ma dla nas znaczenia" - zapewniają twórcy.

Nieco więcej na temat show zdecydował się ujawnić jeden z uczestników, 34-letni Krzysztof Rydzelewski, w programie występujący pod imieniem Ksawery. Znany z programów muzycznych mężczyzna opowiedział o kulisach występu w "Magii nagości".

Rydzelewski - jako osoba, która na planie wybierała kandydatów spośród mężczyzn - przyznał, że ani przez moment nie poczuł się w żaden sposób dyskryminowany, co więcej: mógł nawet liczyć na pomoc psychologa!

"Tak, podczas nagrań byli z nami psycholodzy, lekarze, cała obsługa medyczna, a po nakręceniu odcinka miałem rozmowę z psychologiem, który pytał mnie o moje emocje i chciał wiedzieć, jak się czuję. Pod tym względem wszystko było rewelacyjne!" - zdradził 34-latek.

Nie wiemy zbyt wiele na temat zarobków uczestników programu - Rydzelewski wspomniał jedynie, iż kwota za udział w show rekompensuje trzy dni pracy. Zdradził również, że w kabinach dla nagich uczestników jest... niezwykle zimno.

Opinie widzów na temat programu są bardzo mieszane - chociaż wielu z nich szczerze polubiło show, to pojawiają się również głosy krytyki. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji stwierdziła, iż "Magia nagości" przedstawia uczestników jako obiekty seksualne, uprzedmiatawiając i godząc w ten sposób w ludzką godność zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Jaka będzie przyszłość programu?

Zobacz także: Niebezpieczne zjawisko pogodowe w polskiej miejscowości. Należy zachować szczególną ostrożność

Może cię zainteresować: Spore podwyżki dla polityków. To nieprawdopodobne, ile teraz będą zarabiać. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Pisaliśmy również o: Legenda piłki nożnej walczy o życie. Co dzieje się z Pele? Sportowiec ponownie trafił do szpitala