Media obiegła interesująca wiadomość na temat pewnej dyskusji, jaka wywiązała się między przemysławem kossakowskim, a jednym z internautów. Okazuje się, że wielu użytkowników mediów społecznościowych nie może się pogodzić z faktem, że przyczyny rozwodu Przemysława Kossakowskiego z Martyną Wojciechowską nie zostały ujawnione.

Przemysław Kossakowski ostro odpowiada upartemu internaucie

Dyskusja, jaka wywiązała się między Przemysławem Kossakowskim, a upierdliwym i wścibskim internautą, nie umknęła uwadze mediów. Gdy tylko tabloidy zobaczymy możliwość opisania nowej sensacji wyciągniętej z czeluści mediów społecznościowych, nagle cała Polska z zapartym tchem śledzi treści ujawniane w mediach, aby w końcu się dowiedzieć dlaczego doszło do rozwodu między Przemysławem Kossakowskim, a Martyną Wojciechowską.

Nie ulega wątpliwości, że chociaż osoby medialne muszą liczyć się z zainteresowaniem opinii publicznej, oraz innymi skutkami bycia osobą rozpoznawalną, są pewne granice zainteresowania drugą osobą, których przekroczyć nie można. Jak widać po reakcji Przemysława Kossakowskiego na komentarze niektórych internautów, przekraczają oni bardzo często granicę pomiędzy zainteresowaniem, a chorą ciekawością.

Wielu internautów nie jest w stanie zrozumieć, że wszystkie publikacje na temat osób znanych i rozpoznawalnych powstają dlatego, że prywatne życie idoli czy osób publicznych barwy interesuje społeczeństwo. 1 artykuły powstają za sprawą udzielonego przez daną osobę wywiadu, inne natomiast powstają w oparciu o doniesienia medialne, własne śledztwo autora tekstu czy też wnioski wyciągnięte z mediów społecznościowych. Nie zmienia to jednak faktu, że uporczywe domaganie się wypowiedzi na tematy prywatne jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

Z racji tego, Przemysław Kossakowski nie pełni żadnej decyzyjnej funkcji w kraju, jego życie prywatne nie warunkuje jakości jego pracy zawodowej, nikt nie ma prawa uzurpować sobie możliwości zadręczanie gwiazd i celebrytów pytaniami, na które ci nie chcą dawać odpowiedzi. Przemysław Kossakowski na swoim profilu na Instagramie opublikował niedawno zabawne zdjęcie z różowymi balonami w kształcie serca, a fotografię okrasił opisem, że jest to dedykacja dla tych, którym działa on na nerwy.

Jeden z internautów podjął brawurową próbę sprowokowania Przemysława Kossakowskiego do wyjawienia prawdy na temat przyczyn rozwodu z Martyną Wojciechowską, próbując jednocześnie wywołać w Przemysławie poczucie winy i obowiązku wobec głodnych informacji internautów.

Osobnik ten w bezczelny sposób próbował poniżyć celebrytę twierdząc, że o to daje mu szansę na wyjaśnienia i oczyszczania się ze złej sławy. Dyskusja, w jaką wdał się z nim autor posta pokazuje, że coraz częściej nie warto jest liczyć na merytoryczną dyskusję, gdy zdarzy się nam ją podjąć.

Odpowiedzi Przemysława na kolejne zaczepki były mocne, stanowcze i zdradzały poirytowanie. Podróżnik jednak zachował klasę używając delikatnego sarkazmu, którego jego rozmówca raczej nie zrozumiał.

O tym się mówi: 19-latka wyszła za 61-letniego ojca dwójki dzieci. Rodzice dziewczyny prosili o pomoc policję

Zerknij: Dorota Gardias szczerze o swojej chorobie. "Mam świadomość, że każda operacja niesie ryzyko"