Oficer żandarmerii wojskowej, Audrey Cheyenne-Smiley Moon, lat 19, po raz pierwszy spotkała męża Kevina, lat 61, na portalu randkowym Badoo na początku 2020 roku.

Pomimo 42-letniej różnicy między nimi, początkowo zainteresowała ją jego biografia, mówiąc, że był weteranem, który pracował dla żandarmerii wojskowej. W ciągu kilku miesięcy czatowania online oficjalnie byli parą i oboje powiedzieli „Kocham cię”. W lipcu 2020 roku oficjalnie spotkali się osobiście i podzielili swój pierwszy pocałunek. Audrey powiedziała Jam Press: „Byłam zarówno podekscytowana, jak i zdenerwowana widząc go. „Wciąż opowiada o dniu, w którym ujrzał mnie z taką pasją. „Kevin wykonał pierwszy ruch. Wziął moją twarz w dłonie i po raz pierwszy pocałowaliśmy się, kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się twarzą w twarz. „Oboje możemy się zgodzić, że to była miłość od pierwszego wejrzenia”.

Ani Audrey, ani Kevin z Modesto w Kalifornii nie byli wcześniej w związku z tak dużą różnicą wieku, ale wierzą, że to nie ma znaczenia, ponieważ mają ze sobą wiele wspólnego i głęboką więź. Audrey powiedziała: „Nasza pierwsza rozmowa dotyczyła wojska, a on zadawał mi pytania i staliśmy się wobec siebie bardzo otwarci. „Rozmawialiśmy o wszystkim razem. „Kevin też wygląda bardzo przystojnie. „To, co sprawia, że ​​nasz związek jest dla nas tak wspaniały i doskonały, to nasza stale rosnąca miłość do siebie”.

Przed spotkaniem z Audrey, dyspozytor Cemex Kevin był żonaty przez 19 lat i ma dwoje dzieci w wieku 16 i 23 lat. Jego dzieci wspierają związek i cieszą się, widząc, jak szczęśliwa jest para.

Ponieważ Kevin jest starszy od obojga rodziców Audrey, którzy mają 38 i 43 lata, początkowo utrzymywała ich związek w tajemnicy przed rodziną – ale podjęła decyzję, by im o tym powiedzieć w sierpniu zeszłego roku. Audrey powiedziała: „Byliśmy otwarci na nasze relacje ze współpracownikami, ale na początku była to tajemnica przed moją rodziną. „Nie mogłam znieść stresu związanego z utrzymywaniem tego w tajemnicy przed rodziną, więc umówiliśmy się, że przyjedzie na spotkanie z nimi. „Moja rodzina była bardzo wrogo nastawiona do spotkania z nim na początku, ponieważ powiedzieliśmy im o nas w zły sposób. „Wysłałam im SMS-a, gdy mnie z nim nie było i wróciliśmy do domu moich rodziców, do całej mojej rodziny i gliniarzy czekających na zewnątrz.

„Na początku było to przerażające, ale Kevin był gotów bronić tego, w co wierzył, a teraz, gdy go poznali, moja rodzina naprawdę go polubiła. „Przez trzy dni krzyczeli na niego za każdym razem, gdy mnie odwiedzał, i robili wszystko, co w ich mocy, aby mu powiedzieć, jaki jest okropny, że mnie kocha. „Wziął to na klatę i od tego czasu udowodnił im, jak bardzo mnie kocha. „Nie słyszeliśmy jeszcze żadnych negatywnych komentarzy od nieznajomych, ale dostaliśmy spojrzenia, ale zwykle nam to nie przeszkadza. Skupiamy się na sobie.”

1 sierpnia 2021 para uciekła i pobrała się w małej kaplicy w Nevadzie. Teraz wspólnie planują swoją przyszłość. Audrey powiedziała: „Przez większość czasu rozmawiamy o zdobyciu naszego wymarzonego domu, urodzeniu dziecka i szczęśliwym życiu.

O tym się mówi: GIF ma pełne ręce roboty. Wycofano z obrotu kolejny ważny dla wielu Polaków lek

Zerknij: Odeszła kolejna gwiazda "Świata według Kiepskich". Fani serialu nie mogą w to uwierzyć