Ben Affleck i Jennifer Lopez, czarujący duet znany popularnie jako „Bennifer”, niedawno ożywili swój romans po prawie 20 latach.

Media donoszą o ślubie pary sprzed lat

W ciągu niecałych dwóch lat, od 2002 do 2004 roku, ich czarujący romans napędzał kulturę wczesnych tabloidów, wyznaczał standardy, a potem wygasał szybciej niż się zaczął... 10 września 2021 Affleck i J.Lo kończą swoje miłosne lato na Festiwalu Filmowym w Wenecji, robiąc furorę w taksówkach wodnych, na balkonie i wreszcie na swoim pierwszym czerwonym dywanie od czasu ponownego spotkania.

Dziewiętnaście lat odkąd po raz pierwszy pojawili się jako para na premierze Maid in Manhattan, para przyjechała razem na premierę Ostatniego pojedynku, Bena Afflecka i zajęła te znajome sprzed lat pozycje na czerwonym dywanie, wpatrując się głęboko w siebie i dzieląc się pocałunkami, jakby byli jedynymi ludźmi na tej planecie.

Flesze błysnęły, czas zatoczył koło... Tabloidy donoszą, że para pobrała się podczas pobytu we Włoszech, a suknią ślubną panny młodej zajęła się jej osobista córka. Co Ben Affleck mówił o ukochanej? Te słowa wzruszają do łez - Jestem pod wrażeniem wpływu Jennifer na świat. Co najwyżej, jako artysta, mogę robić filmy, które poruszają ludzi. Jennifer zainspirowała ogromną grupę ludzi, aby poczuli, że mają miejsce przy stole w tego kraju. To efekt, który niewielu ludzi w historii miało, którego nigdy nie poznam, a którego mogę tylko stać i podziwiać z szacunkiem.

O tym się mówi: IMGW ma pełne ręce roboty. Wydał pilny alert dla konkretnego regionu kraju. Będzie bardzo niebezpiecznie

Zerknij tutaj: Wizje Krzysztofa Jackowskiego znów przerażają. Czekają nas wyjątkowo trudne czasy. Na co należy się przygotować