Jak podaje portal "Super Express", najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego niejedną osobę przyprawi o szybsze bicie serca. Szczególnie tych, którzy zdecydowali się zainwestować między innymi w nieruchomości. W jednej z ostatnich transmisji prowadzonych za pośrednictwem YouTube, jasnowidz z Człuchowa mówił o planach partii rządzącej. Na co musimy się przygotować?

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski w trakcie audycji prowadzonej na żywo na swoim kanale na YouTube, podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi inflacji. Już teraz jest ona bardzo wysoka, co znajduje odbicie we wzroście cen produktów i usług. Jak przyznał jasnowidz z Człuchowa jego przeczucia w tej kwestii nie są najlepsze.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Jackowski podkreślił, że rząd uspokaja, że nic złego się nie dzieje. Dodał, że w najbliższych latach kwestia inflacji będzie niezwykle ważna nie tylko dla władz w naszym kraju, ale w całej Europie. Jego zdaniem " ta inflacja ma mieć za zadanie w najbliższych latach, by ludzie pozbywali się pieniędzy. Wkładali je w rożne wartości".

Zdaniem Krzysztofa Jackowskigo inflacja ma w sobie dwa ukryte cele. Często mówi się, że pandemia przyczyniła się do pojawienia się inflacji głębokiej na całym globie. Zdaniem Jackowskiego może być ona sposobem do wychodzenia z długów w jakie popadło wiele krajów. Bez niej owo oddłużanie mogłoby się nie udać.

Drugim powodem inflacji jest chęć przekonania ludzi do tego, żeby nie trzymali pieniędzy w bankach. Jego zdaniem pozbycie się przez wielu ludzi oszczędności poprzez zainwestowanie ich w dobra materialne to przygotowanie do wprowadzenia systemu finansowego bezgotówkowego. Przestrzegł, że na zakupione przez ludzi dobra materialne rząd może nałożyć podatek.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Dodatkowe 500 zł dla seniorów. Kto może skorzystać ze wsparcia? Jakie warunki należy spełnić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy kolor oczu ujawnia potencjalne problemy zdrowotne? Warto wiedzieć i mieć się na baczności

O tym się mówi: Krzysztof Krawczyk Junior szczerze opowiedział o swojej sytuacji i relacjach z macochą. Czy czeka nas wielki skandal