Jak podaje portal "Pomponik", Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się szczerze opowiedzieć, jak w ostatnich miesiącach wygląda jego życie. W dalszym ciągu nie otrzymał nic z majątku swojego taty. Jednym z jego największych problemów jest w dalszym ciągu brak swojego lokum. Nie zabrakło gorzkich słów pod adresem Ewy Krawczyk.

Niespodziewane odejście

Nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka była ogromnym ciosem dla fanów piosenkarza, choć co oczywiste, najmocniej dotknęła ona jego najbliższych. Odejście piosenkarza stało się początkiem konfliktu pomiędzy jego jedynym biologicznym synem - Krzysztofem Igorem Krawczykiem i wdową po artyście.

Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube:   🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube: 🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!
Krzysztof Krawczyk z synem / YouTube: 🅿🅻🅾🆃🅺🅸247!

Powodem sporu jest majątek Krzysztofa Krawczyka, który ten w całości pozostawił swojej ukochanej Ewie. Ich spór toczy się zarówno przed sądem, jak i za pośrednictwem mediów. Ostatnio Junior pojawił się w programie "Uwaga!" emitowanym na antenie TVN. Jedyny potomek Krzysztofa Krawczyka opowiedział o tym, jak teraz wygląda jego życie. Nie szczędził gorzkich słów pod adresem macochy.

Krzysztof Krawczyk Junior szczerze o swoim życiu

W rozmowie z dziennikarzem "Uwagi!" Junior przyznał, że ogromnie cieszy się z serca, jakie okazuje mu przyjacie ojca - Marian Lichtman. Przyznał, że początkow nie dowierzał w tak wielką dobroć i otwartość ze strony Trubadura, ale okazała się ona jak najbardziej prawdziwa. W materiale nie zabrakło również samego Lichtmana, który podkreślał, że opieka nad synem przyjaciela jest jego obowiązkiem.

Krzysztof Krawczyk Junior przyznał, że "w pewnym sensie nadal jest bezdomny". Mieszka co prawda ze swoją koleżanką Kasią w Zgierzu, ale do mieszkania, w którym wcześniej mieszkał praktycznie nie ma wstępu. Dodał, że z macochą kontaktuje się jedynie przez prawników.

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Plotki Rozrywka
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Plotki Rozrywka
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Plotki Rozrywka

W programie głos zabrała również reprezentująca Juniora prawniczka. Wskazuje, że Krzysztof Krawczyk mógł cierpieć na szereg schorzeń neurologicznych, które mogą okazać się znaczące w ocenie ważności sporządzongo testamentu.

Myślicie, że synowi Krzysztofa Krawczyka i wdowie po nim uda się w końcu porozumieć?

To też może cię zainteresować: Przełom w sprawie kościoła zawyżającego cenę pogrzebu. Nowe szczegóły ujrzały światło dzienne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy kolor oczu ujawnia potencjalne problemy zdrowotne? Warto wiedzieć i mieć się na baczności

O tym się mówi: Stanowcza wypowiedź Martyny Wojciechowskiej. To zaboli Przemysława Kossakowskiego. Padły ostre słowa