Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera oraz była żona Michała Wiśniewskiego, ogromną popularność zdobyła właśnie dzięki swojemu małżeństwu.

Dominika Tajner opublikowała urocze zdjęcie z mamą

Ślub z liderem zespołu Ich Troje przyniósł jej dużą rozpoznawalność w całej Polsce, dzięki czemu teraz uznawana jest ona za prawdziwą celebrytkę. Często pojawia się na imprezach i ściankach.

Kobieta była żoną wokalisty przez siedem lat. W zeszłym roku szerokim echem odbiło się rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, o którym dowiedziała się ona… z mediów.

Dominika Tajner. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Dominika Tajner. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

Jak się okazało, uczucie frontmana Ich Troje do czwartej żony wypaliło się i postanowił szukać szczęścia w miłości w ramionach innej kobiety.

Była żona Apoloniusza Tajnera wygląda zachwycająco

Podobną sytuację miała kilka lat temu mama Dominiki, Aleksandra Tajner. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner, zakochał się po uszy w dużo młodszej od siebie Izabeli Podolec.

Finalnie mężczyzna rozwiódł się z Aleksandrą i założył nową rodzinę z młodszą ukochaną. Para doczekała się w 2019 roku syna Leopolda Apoloniusza.

Apoloniusz Tajner/źródło: YouTube
Apoloniusz Tajner/źródło: YouTube

Aleksandra Tajner zachowała klasę i nie prała publicznie brudów z byłym mężem. W ostatnim czasie kobieta pojawiła się na instagramowym profilu Dominiki Tajner. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco!

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN