Jak podaje portal "Jastrząb Post", fani kultowego serialu "Seks w wielkim mieście" pogrążyli się w żałobie. Tuż przed premierą kolejnego sezonu zmarł Willie Garson. Smutną wiadomość przekazała rodzina.

Kultowy serial

"Seks w wielkim mieście" już dawno doczekał się miana kultowej produkcji. Serial, podobnie jak filmy o tym samym tytule, opowiada o losach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Główną postacią jest Carrie Bradshow, grana przez Sarah Jessica Parker. Do tej pory serial doczekał się 6. sezonów oraz dwóch filmów pełnometrażowych. Już niebawem odbędzie się premiera 7 sezonu.

Niestety tuż przed nią, do fanów serialu dotarła smutna wiadomość. Nie żyje Willie Garson. Wcielał się on w postać Stanforda Blatcha - jednego z bliskich współpracowników Bradshow. 57-letni aktor pojawił się również w najnowszym sezonie. Informacje o przedwczesnej śmierci aktora, przekazał jego syn.

Pod postem informującym o śmierci Willie Garsona zaroiło się od komentarzy gwiazd. Jedną z nich był Mario Cantone,który był serialowym partnerem zmarłego aktora. Podkreślił, że nie mógłby sobie wyobrazić lepszego współpracownika. Dodał, że aktor odszedł zdecydowani zbyt szybko.

Śmierć Garsona opłakuje również Cynthia Nixon (serialowa Miranda Hobbes). "Wszyscy go kochaliśmy i uwielbialiśmy z nim pracować. Był nieskończenie zabawny na ekranie i w prawdziwym życiu. Był źródłem światła, przyjaźni i historii show-biznesu" - napisała w mediach społecznościowych.

Kim był Willie Garson?

Willie Garson przyszedł na świat 20 lutego 1964 roku w New Jersey. Początek jego kariery przypadł na lata 80. ubiegłego wieku. Występował w wielu lubianych przez widzów produkcjach "Zdrówko", "Family Times", "Pracownicy z Miasta Aniołów", a epizodycznie także w serialu "Przyjaciele".

Jednak szerokiej publiczności najbardziej zapadła w pamięć jego rola w "Seksie w wielkim mieście". W produkcji zadebiutował w 1998 roku. Wiadomo, że grana przez niego postać pojawi się również w najnowszym sezonie serialu. Przyczyny jego śmierci nie zostały podane do wiadomości publicznej.

A wam, która z ról Garsona najmocniej zapadła w pamięć?

To też może cię zainteresować: Stanowcza wypowiedź Martyny Wojciechowskiej. To zaboli Przemysława Kossakowskiego. Padły ostre słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Krawczyk Junior szczerze opowiedział o swojej sytuacji i relacjach z macochą. Czy czeka nas wielki skandal

O tym się mówi: IMGW ma pełne ręce roboty. Wydał pilny alert dla konkretnego regionu kraju. Będzie bardzo niebezpiecznie