Jak podają media, w sieci pojawiło się zdjęcie mężczyzny, którego tabloidy nazwały nieznanym synem Magdy Gessler. To sugeruje oczywiście, że zamiast dwojga biologicznych dzieci znana restauratorka Magda Gessler ma troje oprócz Lary i Tadeusza.

Zaskakujące informacje pojawiły się w mediach... Czy zaskoczą samą Magdę Gessler, gdy je zobaczy?

Okazuje się jednak, że "JastrzabPost" postanowił opublikować informację na temat pasierba Magdaleny Gessler, który jest biologicznym synem jej partnera Waldemara Kozerawskiego. Poznali się oni cztery dekady wcześniej, jednak ich drogi z różnych powodów się rozeszły.

Po dwóch dekadach rozłąki stało się najwyraźniej to, to zwyczajnie było im przeznaczone, albowiem Waldemar Kozerawski mieszkający na co dzień w Kanadzie przyjechał ją odwiedzić. Wstąpił do jej restauracji, a ich płomienne uczucie odnowiło się ze zdwojoną siłą.

Jak podają media, w sieci pojawiło się zdjęcie mężczyzny, którego tabloidy nazywały nieznanym synem Magdy Gessler. To sugeruje oczywiście, że zamiast dwojga biologicznych dzieci znana restauratorka Magda Gessler ma troje. Okazuje się jednak, że "JastrzabPost" postanowił opublikować informację na temat pasierba Magdaleny Gessler, który jest biologicznym synem jej partnera Waldemara Kozerawskiego. Poznali się oni cztery dekady wcześniej, jednak ich drogi z różnych powodów się rozeszły.

Po dwóch dekadach rozłąki stało się najwyraźniej to, to zwyczajnie było im przeznaczone, albowiem Waldemar Kozerawski mieszkający na co dzień w Kanadzie przyjechał ją odwiedzić.

Wstąpił do jej restauracji, a ich płomienne uczucie odnowiło się ze zdwojoną siłą. Zarówno Magda Gessler, jak i jej obecny partner życiowy zbudowali swój związek od nowa będąc dojrzałymi już ludźmi, mając doświadczenia z poprzednich związków, oraz najcenniejsze skarby postaci dzieci.

Pociechy restauratorki Larę i Tadeusza już znamy, jednak o synu Waldemara Kozerawskiego wiemy praktycznie nic. Zaistniała jednak szansa, aby zobaczyć potomka ukochanego Magdy Gessler, gdyż mężczyzna opublikował właśnie na swoim koncie na Instagramie post ze zdjęciem, na którym pozuje ze swoim synem, co wyraźnie zaznaczył w opisie. Widać ewidentnie, że panowie są ze sobą blisko związani, a niektóre tabloidy donoszą, że syn Waldemara jest fizycznie podobny do Magdy Gessler.

Czy faktycznie istnieje podobieństwo między restauratorką, a biologicznym synem jej partnera życiowego, ocena należy do Was.

Zerknij: Ola Kwaśniewska przeżywała trudne chwile. To bardzo szczere słowa. O co chodzi

Nie przegap: Chmura toksycznych gazów przemieszcza się w szybkim tempie. Czy dotrze do Polski