Jak przypomina portal "Pomponik", po śmierci Krzysztofa Krawczyka rozgorzał spór dotyczący majątku artysty. Po dwóch stronach barykady stanęli wdowa po artyście oraz jego jedyne biologiczne dziecko - syn Krzysztof Junior. Niedługo po niespodziewanej śmierci piosenkarza na jaw wyszło, że jedyną spadkobierczynią jest Ewa Krawczyk. Konflikt pomiędzy macochą i pasierbem toczy się równolegle w mediach i na sali sądowej. Głos w sprawie postanowiła zabrać pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka. Padły mocne słowa.

Sądowy spór Ewy Krawczyk i Krzysztofa Krawczyka Juniora

Od kilku miesięcy cała Polska śledzi konflikt w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Z testamentu sporządzonego artystę wynika, że cały majątek ma trafić w ręce jego żony Ewy. Jedyny syn muzyka nie dostał nic. W trakcie ostatniej rozprawy zeznania składał notariusz odpowiedzialny za sporządzenie ostatniej woli piosenkarza.

W trakcie zeznań na jaw wyszło, że testament z 2002 roku, o którym wcześniej mówiła Ewa Krawczyk nie znajduje się w archiwach notariusza, który zeznawał przed sądem. Jedynym testamentem jest ten, który został sporządzony 15 września ubiegłego roku w domu artysty. Artysta już wtedy nie czuł się dobrze. W czasie sporządzania dokumentu piosenkarz miał znajdować się w pozycji półleżącej.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Polsat
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Polsat
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Polsat

Zdaniem zeznającego notariusza cały proces sporządzania aktu ostatniej woli, przebiegał w spośób zgodny z prawdą. "Wiem, co to jest wydziedziczenie i nie chcę wydziedziczać syna. Chcę, żeby syn dostał zachowek" - miał zeznawać notariusz podkreślając, że Ewa Krawczyk wiedziała o zachowku, bo przez cały czas była obecna w pokoju.

Apel pierwszej żony Krzysztofa Krawczyka

Głos w sprawie sporu pomiędzy Krzysztofem Krawczykiem i Ewą Krawczyk zabrała również pierwsza żona piosenkarza, Grażyna Krawczyk. Jej zdaniem to niemożliwe, żeby Krzysztof Krawczyk pominął swojego jedynego syna w testamencie.

Dodała, że bardzo cieszy ją, że Krzysztof Junior ma wokół siebie ludzi, którzy chcą mu pomóc. Zapewniła, że kibicuje mu w rozwijaniu swojej kariery muzycznej i ma nadzieję, że mu się uda. Niestety tak ciepłych słów nie miała dla samej Ewy Krawczyk. "Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma?" - stwierdziła.

Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Zgadzacie się z Grażyną Krawczyk?

To też może cię zainteresować: Magda Gessler ma troje dzieci? Kim jest "nieznany syn" restauratorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karol Strasburger i Stan Borys spotkają się w sądzie. Sytuacja wygląda bardzo poważnie. O co chodzi

O tym się mówi: Niezwykłe zjawisko w górach. Czy to Anioł objawił się na niebie