Według doniesień, para zaoferowała lot do Wielkiej Brytanii, aby połączyć się z rodziną królewską i mieć nadzieję, że podczas tego pobytu Lilibet zostanie ochrzczona. W wieku trzech miesięcy Lilibet jest w odpowiednim wieku na królewski chrzest, ale mówi się, że plany księcia i księżnej nie powiodą się dla rodziny królewskiej. „Harry i Meghan złożyli tę ofertę, ale wiele osób jest zszokowanych” – powiedział The Sun królewskie źródło.

Czy rodzina się połączy?

„Może naprawdę chcą zobaczyć królową, ale to zapiera dech w piersiach, biorąc pod uwagę to, przez co przeszli i na co narazili ją w tym roku”. Źródło podało, że personel królowej nie odpowiedział na rzekomą gałązkę oliwną Harry'ego i Meghan.

Zamiast tego wyjaśnili, że za drzwiami pałacu toczą się dyskusje na temat tego, czy para powinna zostać zaproszona na świąteczne uroczystości rodziny królewskiej. „W rzeczywistości odbyła się również dyskusja na temat Bożego Narodzenia – i czy zaproszenie powinno zostać wysłane do Harry'ego i Meghan po tym, jak odrzucili je w zeszłym roku” – twierdzi źródło.

Rodzina królewska została zmuszona do pominięcia swoich zwyczajowych świątecznych tradycji w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa, która wciąż ogarnia Wielką Brytanię. W związku z tym Harry i Meghan nie spotkali się ponownie z rodziną królewską w okresie świątecznym, jednak nie jest jasne, czy zostali formalnie zaproszeni do Wielkiej Brytanii na tę okazję.

Jeśli książę i księżna Sussex wrócą do Wielkiej Brytanii na chrzciny Lilibet lub na Boże Narodzenie, będzie to pierwszy raz, gdy Meghan wróci, odkąd ona i Harry zrezygnowali z królewskich obowiązków. Ostatnim razem była w Wielkiej Brytanii z okazji Dnia Wspólnoty Narodów w marcu 2020 r., kiedy wraz z Harrym dołączyli do rodziny królewskiej, aby zaręczyć się jako starsi członkowie rodziny królewskiej.

Harry wrócił w kwietniu tego roku na pogrzeb księcia Filipa, ale Meghan była wówczas w zaawansowanej ciąży i nie mogła do niego dołączyć. Książę Sussex powrócił w lipcu, aby odsłonić pomnik ku czci swojej zmarłej matki, księżnej Diany, ale Meghan dopiero niedawno urodziła i znów była nieobecna. Czy w końcu trafią tam razem?

O tym się mówi: Netflix opublikował zwiastun filmu o Britney Spears. Ta historia nie mieści się w głowie

Zerknij: Oburzająca decyzja księdza. Odmówił chrztu świętego dziecku, bo bał się zarazić? O co chodzi