Jakiś czas temu media obiegła dość zaskakująca informacja na temat oskarżeń, jakie Stan Borys rzucił w stronę Karola Strasburgera odnośnie publicznych pomówień i zniesławienia. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że panowie od lat przyjaźnili się, często widziani byli razem na korcie tenisowym.

"Wyrok uniewinniający zostanie podany do publicznej wiadomości"

Jak podają media, afera wybuchła po tym, jak Stan Borys pozwał do sądu Karola Strasburgera za krzywdzące i obraźliwe komentarze w internecie, jakie miały być napisane w stronę Anny Maleady i Stana Borysa z komputera Karola Strasburgera. “Pomponik” podaje, że tabloidowe śledztwo potwierdziło odbywanie się rozprawy sądowej między stanem Borysem, a Karolem Strasburgerem. Z racji tego, że afera cały czas nadmuchiwana jest medialnie, prawnik Karola Strasburgera postanowił wydać oficjalne oświadczenie ustosunkowując się do całej sytuacji.

Więc gdy tabloidy zaczęły naciskać na Karola Strasburgera o komentarz na ten temat, głos w tej sprawie zabrał adwokat Artur Glass-Brudziński. Potwierdził on toczenie się w Sądzie Rejonowym w Piasecznie postępowania przeciwko Karolowi Strasburgerowi z oskarżenia prywatnego, zaspokajając tym samym ciekawość dziennikarzy i tabloidowych twórców.

Pełnomocnik Karola Strasburgera zaznaczył także w oświadczeniu, że aktor i prezenter nie mógł w tym czasie napisać rzeczonych komentarzy ze swojego komputera, ponieważ w momencie ich pojawienia się w internecie, gwiazdor przebywał zupełnie gdzie indziej – na planie jednego z seriali - Wskazuję, iż w dacie przedmiotowych wpisów, których dotyczy postępowanie Karol Strasburger nie mógł ich zamieścić z uwagi na przebywanie poza miejscem łącza internetowego zidentyfikowanego poprzez adresy IP wpisów. Powyższa informacja zostanie potwierdzona oświadczeniami stosownych firm. Na tym etapie postępowania mogę tylko wskazać, iż numery IP dotyczą Konstancina-Jeziorna, a Karol Strasburger był w czasie zamieszczania tych wpisów m.in. we Wrocławiu na nagraniu jednego z seriali.

W dalszej części oświadczenia wydanego przez prawnika Karola Strasburgera można przeczytać pełne pewności siebie zdanie dotyczące wyroku uniewinniającego, którego treść obiecano podać do publicznej wiadomości, jak tylko ów wyrok zapadnie. prawnik zaznaczył też, że dalsze sugestie odnośnie winy w tej sprawie jego klienta są niezasadne i naruszają konstytucyjną zasadę domniemania niewinności, co narusza jego dobre imię.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Przepowiednia z 1923 roku spełnia się na naszych oczach? Chodzi o 2022 rok

Zerknij: Do czego służy niewielka kieszonka w jeansach. Mało kto wie, że spełniała ważną rolę