Jak podaje “Plotek”, jedna z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce Katarzyna Dowbor po długim poszukiwaniu idealnego domu dla siebie zamieszkała z pięknej willi pod Warszawą. Obecnie jest bardzo szczęśliwa i zadowolona z miejsca, w którym mieszka.

Katarzyna Dowbor urządziła się po swojemu

Jej ukochane 160 metrów kwadratowych stało się dla niej azylem i miejscem bezpiecznego odpoczynku. Katarzyna Dowbor jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych ochoczo udostępnia fotografie obrazujące wnętrza jej domu.

Nie da się ukryć, że nie jest zwolenniczką stylu minimalistycznego, albowiem wnętrza jej domu wypełnione są mnóstwem drewnianych elementów i ozdobnych dodatków. Jak przyznała, niektóre z jej mebli widocznych w domu były kiedyś własnością poprzedniej właścicielki willi. Dziennikarka postanowiła ofiarować im tak zwane drugie życie, w związku z czym, zamiast się ich pozbyć, zafundowała im renowację i zostawiła dla siebie.

Kolory, kształty, tekstury i materiały, które teraz wysuwają się na pierwszy plan na rynku, odzwierciedlają dzisiejszy nacisk na dobre samopoczucie i promują spokojniejszy i zdrowszy sposób myślenia i odczuwania.

Katarzyna Dowbor jednak postanowiła nie podążać za obowiązującymi aktualnie trendami i urządziła willę całkowicie po swojemu, by czuć się w domu jak najlepiej. Nie jest tajemnicą, że w krajach rozwiniętych ludzie spędzają bardzo dużo czasu w miejscu zamieszkania, a pandemiczne rządowe decyzje pozamykały nas w domach na dłużej, zmuszając wielu ludzi do stworzenia w swoich domach i mieszkaniach także miejsca pracy.

Instagramowe publikacje Katarzyny Dowbor pokazują, że umiłowała sobie ona przytulny charakter drewna połączony z przestrzenią i mnóstwem dodatków dekoracyjnych.

O tym się mówi: Trauma 13-latki, która urodziła dziecko 71-letniego Stanisława G. trwa. Mężczyzna nie odpowie już przed sądem. Co się stało

Zerknij: Ogromne zmiany na brytyjskim dworze królewskim. Książę William i księżna Kate podjęli ważną decyzję. Co o niej sądzi królowa Elżbieta II