Wielu z nas spotkało kiedyś toksyczną osobę, która skutecznie zabawiła się naszymi uczuciami a następnie zupełnie wycofała się z relacji. Jak się okazuje - duży wpływ na to mógł mieć jej znak zodiaku! Gwiazdy determinują bowiem to, w jaki sposób się zachowujemy oraz jacy jesteśmy dla innych ludzi. Warto więc wiedzieć, przedstawiciele których znaków okażą się zdecudowanie najgorsi w roli męża! Czy ten związek jest zapisany w gwiazdach?

Najgorsi mężowie wśród znaków zodiaku

Astrologia to dziedzina, która w ostatnim czasie bardzo zyskała na popularności. Ludzie coraz chętniej szukają pomocy w codziennym życiu patrząc na to, co może być zapisane w gwiazdach. Okazuje się, że na tej podstawie łatwo można ocenić również to, dokąd zmierza nasz związek z tą jedną, wyjątkową osobą... Czy twój ukochany nadaje się do bycia mężem?

Ryby

Jeśli szuka się osoby, która zapewni nam spokojne i bezkonfliktowe życie, to z pewnością należy trzymać się z daleka od mężczyzn spod znaku Ryb. Potrafią być oni niezwykle obrażalscy i przemądrzali, skutecznie utrudniając wspólną codzienność.

Baran

Osoby uległe i bezkonfliktowe zdecydowanie powinny unikać bliższych relacji z mężczyznami spod znaku Barana. Ich charakter może się bowiem okazać zbyt trudny do dłuższego związku - Barany często są niezwykle władcze i dominujące oraz nie znoszą sprzeciwu.

Waga

Z pewnością nie jest to partner dla osób lubiących stabilność. Wagi niezwykle lubią znajdować się w centrum uwagi, a jednocześnie ich uczucia i emocje ulegają ciągłym wahaniom - nigdy nie wiadomo, co osoba spod tego znaku zrobi za chwilę! Z tego powodu życie z Wagą może być niezwykle stresujące.

Czy w tych opisach rzeczywiście tkwi ziarno prawdy?

Zobacz także: Czy Kamil Stoch kończy karierę? Skoczek nie pozostawił cienia wątpliwości. Kibice utalentowanego sportowca mają powody do radości

Może cię zainteresować: Odszedł gwiazdor uwielbianego serialu. Jak Sarah Jessica Parker wspomina Williego Garsona? Poruszające słowa aktorki

Pisaliśmy również o: Roksana Węgiel wygląda zachwycająco. Najnowsze zdjęcia z wakacji wokalistki robią furorę