Media obiegła szokująca wiadomość z Lublina. Jedna z mieszkanek domu znajdującego się centrum miasta Lublin pozbawiła życia troje swoich dzieci.

Trwa dochodzenie w sprawie śmiwerci trojga dzieci

Jak podaje "Super Express", kobieta udusiła swoje dzieci, a prokuratura potwierdziła, że odnaleziono działa. Policja i prokuratura są aktualnie w trakcie wyjaśniania przyczyn tak drastycznej decyzji mieszkanki Lublina.

Według medialnych doniesień, do tragedii doszło 30 września w czwartek. Rano w jednym z lubelskich domów znajdujących się przy ulicy Nadbystrzyckiej, zostały odnalezione ciała trojga dzieci. Jak wiadomo nieoficjalnie, do babcia odwiedzająca rodzinę odnalazła swoje wnuki martwe.

Tego dnia właśnie seniorka postanowiła odwiedzić swoją 26-letnią córkę. Polska Agencja Prasowa nieoficjalnie dowiedziała się, że 26-latka odebrała życie swoim dzieciom dusząc całą trójkę. Prokurator Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie zabrała głos w tej sprawie - Nie żyje trójka dzieci w wieku czterech, dwóch lat i jedno około ośmiomiesięczne. Trwają czynności z udziałem prokuratora, policjantów i lekarzy.

Nieoficjalnie wiemy także, że partner 26-letniej matki trójki martwych dzieci aktualnie przebywa w więzieniu, a ona sama uzależniona jest od substancji niedozwolonych. Zwłoki dzieci zabrano z domu do kostnicy około 19:00. Oficjalną przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Według zeznań sąsiadów, było w tym domu słychać od czasu do czasu ujadanie psa, ciągłe kłótnie i dziecko gdzieś w tle.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: W jednym z polskich lasów znaleziono dziwaczne grzyby. "Smród, jaki wydziela, jest okropny". O co chodzi

Zerknij też tutaj: Joanna Opozda-Królikowska i Antoni Królikowski wydali pilne oświadczenie. Potwierdzili krążące plotki

Nie przegap tego: Popularny problem stanie się powodem dla L4? Do tej pory nie było traktowane jak choroba. Teraz czekają nas zmiany