Media obiegła informacja na temat zdania, jakie Izabela Małysz ma o wynikach ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami. Jak podaje “JastrzabPost”, Izabela Małysz postanowiła wyrazić swój sprzeciw odnośnie wyników piątego odcinka tanecznego show, w którym jury zdecydowało o tym, że odpadła YouTuberka Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski.

Izabela Małysz murem za YouTuberką?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Nie ulega wątpliwości, że Izabela Małysz biorąc udział w programie Taniec z Gwiazdami wykazała się sporą odwagą i determinacją, gdyż wiązało się to z wyjazdem do Warszawy na długie miesiące, tęsknotą za domem, trudnymi i codziennymi treningami tanecznymi, a z czasem okazało się, że ciało Izabeli Małysz zaczęło odmawiać jej posłuszeństwa.

Uczestniczka programu uskarżała się na silne dolegliwości bólowe, które zmuszały ją do zażywania dużej ilości leków przeciwbólowych. Gdy okazało się, że Izabela Małysz kończy swoją przygodę z programem Taniec z Gwiazdami, z jednej strony było jej smutno, że nastąpiło to tak szybko, a z drugiej zaś strony poczuła ulgę z myślą o powrocie do domu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Nie ulega jednak wątpliwości także to, że będzie tęsknić zarówno za ludźmi, z którymi spędziła mnóstwo czasu podczas udziału w programie, jak i za codziennymi treningami tanecznymi, do których się zdążyła przyzwyczaić.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Izabela Małysz na swoim profilu na Instagramie opublikowała krótki filmik, na którym wyraża swoją opinię na temat decyzji jury podjętej w piątym odcinku programu. Jak stwierdziła, stanowczo nie zgadza się z decyzją o wykluczeni z programu Kingi Sawczuk - Kochani, słuchajcie, pozdrawiamy z Chorwacji i w ogóle nie zgadzamy się z werdyktem, że Kinia odpadła.

O tym się mówi: Mama trojaczków nie mogła uwierzyć w to, że są rzadkością jedną na 200 milionów. Dlaczego dzieci są tak wyjątkowe

Zerknij: Niepozorna zabawa skończyła się dla 6-latki wizytą w szpitalu. Konieczne było przeprowadzenie operacji. Co się wydarzyło