Narodziny trojaczków mamy stały się jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ dzieci dzieliły jedno łożysko – szansa jedna na 200 milionów.

34- letnia Gina Dewdney zaszła w ciążę w zeszłym roku i była zszokowana, gdy podczas 13-tygodniowego skanowania powiedziano jej, że spodziewa się trójki dzieci. Medycy z niedowierzaniem odkryli, że dzieci dzielą jedno łożysko – co zdarza się rzadko. Dzieci Jimmy, Jensen i Jaxson urodziły się przedwcześnie „dokładnie w tym samym czasie” 26 kwietnia, donosi Liverpool Echo.

Wyjątkowe trojaczki

Gina z Frodsham w Cheshire powiedziała: „Miałam w głowie, że zajście w ciążę zajmie mi dużo czasu, ponieważ zwykle zajmuje to kilka lat. „Pomyśleliśmy, że zobaczymy, co się stanie i w ciągu miesiąca zaszłam w ciążę. „Bardzo wcześnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży, w ciągu kilku tygodni i zaczęłam dostawać naprawdę ciężkich migren, na które zwykle nie cierpię. „Ale miałam migreny wzrokowe, naprawdę silne bóle głowy i bezsenność – po prostu nie mogłam spać i budziłam się w środku nocy. „Miałam wrażenie, że było więcej niż jedno dziecko i miałam wrażenie, że mamy bliźnięta.

„Powiedziałam to mojemu mężowi, ale nie wspomniałam o tym nikomu innemu i tak naprawdę nie powiedziałam nikomu, że jestem w ciąży, pomyślałam, że poczekam do pierwszego badania. „Nasze pierwsze badanie przeprowadzono dopiero w 13 tygodniu, poszliśmy do Liverpool Women's i od razu kobieta wykonała USG i powiedziała, że ​​to bliźnięta. „A ponieważ już powiedziałam Craigowi i miałam to w głowie, był to lekki szok, ponieważ jedna rzecz miała w związku z tym potwierdzenie, a potem powiedziano mi, że jest prawdziwa. „Ale 15 do 20 minut po badaniu, skanowała wokół mojego brzucha i w pokoju zapadła śmiertelna cisza, a na ekranie można było zobaczyć trzy głowy.

„Mój mąż zapytał „czy to trzecia głowa?” Po skierowaniu do Szpitala Kobiecego w Liverpoolu konsultanci powiedzieli, że wyglądało na to, że Gina spodziewa się trzech identycznych chłopców i że wszyscy dzielą to samo łożysko.

Pięciomiesięczne niemowlęta spędziły sześć tygodni na oddziale intensywnej terapii noworodków w Szpitalu Kobiecym w Liverpoolu, ale od tego czasu wróciły do ​​domu i wracają na regularne badania kontrolne. Gina powiedziała, że ​​karmienie piersią i brak snu okazały się trudne, ale dzieci zaczęły nabierać swoich indywidualnych osobowości.

O tym się mówi: Media obiegła smutna wiadomość ze świata seriali. Odeszła gwiazda serialu "Ojciec Mateusz"

Zerknij: Nie milkną echa felietonu Doroty Wellman. Edyta Herbuś nie przebiera w słowach