Jak podaje portal "Party", Roksanę Węgiel zdążyliśmy poznać jako młodziutką wokalistkę, która zawładnęła sercami jurorów w "The Voice Kids". Nastoletnia wówczas dziewczynka pokazała, że ma ogromy talent muzyczny, wygrała program, a następnie reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior, którą również zwyciężyła. Jej głos jak dzwon wykorzystywany jest w wielu przebojach, które nieustannie pojawiają się w radio.

Roksana Węgiel rośnie na oczach widzów. Z grzecznej dziewczynki przemienia się w coraz bardziej dorosłą, młodą kobietę. Ostatnio zdecydowała się nawet na wizerunkową metamorfozę i pokazała się fanom w odważnych, kolorowych pasemkach. Później przefarbowała się na blond, co według wielu internautów dodało jej lat.

Jak wygląda teraz? Czyżby znów wróciła do ciemniejszego odcienia włosów. Na Instagramie opublikowała zdjecie, które zaskoczyło jej sympatyków. W komentarzach wyznali, że nie poznali swojej idolki. Trzeba przyznać, że to dość groźna i rockowa odsłona Roxie.

Swoje zdanie na ten temat wyraziła nawet jej starsza koleżanka po fachu - Sarsa, która rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Porównała Roksanę do... innej zagraniczej gwiazdy.

O! Avril Lavigne! Sarsa

Sarsa ma rację? Z pewnością. Jeżeli zestawimy zdjęcia obu wokalistek, widać ogromne podobieństwo.

To również może Cię zainteresować: Tak Kate Middleton Spędza Wolny Czas Z Rodziną. Jej Dzieci Musza Mieć Niezłą Frajdę

Zobacz także: Anna Lewandowska Zachwyca Sylwetką Po Treningu. Takiego Ciała Może Pozazdrościć Jej Niejedna Nastolatka