Nie ulega wątpliwości, że każda wiadomość dotycząca śmierci niesie ze sobą smutek, szok i niejednokrotnie niedowierzanie. Jak podają media, a między innymi “Pomponik”, w wieku 64 lat zmarła w szpitalu Ewa Kozłowska - producentka, aktorka i reżyserka.

Bliscy i przyjaciele pogrążeni w żałobie

Ewa Kozłowska przyszła na świat w 1957 roku. Studiowała na lalkarskim wydziale Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, a konkretniej w białostockiej filii. Po ukończeniu studiów podjęła pracę w Teatrze Lalek w Białymstoku i współpracowała z nim między 1980 rokiem, a 1991 rokiem.

Jej medialna kariera związana także była z radiem, gdzie działała jako producentka między innymi dobranocek i bajek dla dzieci. Mało kto wiedział, że Ewa Kozłowska stworzyła jedną z głównych postaci w słuchowisku “Na młynowej”. Występy przed kamerą Ewy Kozłowskiej zaowocowały kilkoma rolami filmowymi, oraz serialowymi.

Widzowie mogli ją zobaczyć między innymi w produkcji “Księstwo” z roku 2011, a także w serialu “Ojciec Mateusz”, w którym wcieliła się postać gospodyni w odcinku pod tytułem “Ikona”. O śmierci artystki poinformowało na swoim facebookowym koncie Polskie Radio Białystok - Ewa Kozłowska z naszą rozgłośnią współpracowała kilkanaście lat. Tworzyła m.in. emitowane na naszej antenie bajki i dobranocki dla dzieci, była jedną z głównych postaci słuchowiska "Na Młynowej". Zagrała też w kilku filmach - m.in. "Ojcu Mateuszu".

Dołączamy się do najszczerszych kondolencji dla najbliższych zmarłej artystki, a także dla przyjaciół i współpracowników.

O tym się mówi: Rozświetlone chmury na niebie. Mężczyzna uchwycił na filmie niezwykłe zjawisko. Co to było

Zerknij: Anna Mucha przecierała oczy ze zdumienia. Wszystko relacjonowała w mediach społecznościowych. Co się stało

Nie przegap: Andrzej Piaseczny powiedział, co myśli o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Piosenkarz nie przebierał w słowach