Jak podają media, św. pamięci Piotr Machalica spoczął na jednym z cmentarzy w Częstochowie. “Super Express” dowiedział się, że przyjaciel zmarłego aktora Cezary Żak za każdym razem, gdy tylko może będąc w pobliżu, odwiedza miejsce spoczynku przyjaciela.

Wzruszający widok...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Teatr Gudejko (@teatr_gudejko)

Dzięki temu możemy obejrzeć fotografię miejsca ostatniego spoczynku Piotra Machalicy. Cezary Żak był tak uprzejmy i podzielił się nim w mediach społecznościowych. Spektakl “Dziwna para”, w którym występują Cezary Żak, Artur Barciś, Violetta Arlak, Katarzyna Żak, Piotr Skarga i Wojciech Wysocki, jest powodem podróżowania przez całą Polskę.

Ta grupa aktorów przy okazji wystąpienia w jednym z częstochowskich teatrów postanowiła odwiedzić grób zmarłego kolegi i przyjaciela Piotra Machalicy. Aktor odszedł w wieku 65 lat 14 grudnia zeszłego roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Plejada (@plejadapl)

Trzy miesiące przed śmiercią zdążył wejść w związek małżeński uszczęśliwiając kochającą go ze wzajemnością kobietę. W chwili śmierci zostawił zrozpaczoną i pogrążoną w żalu i tęsknocie wdowę. Jego niespodziewana i nagła śmierć wstrząsnęła jego najbliższymi, przyjaciółmi, kolegami z pracy i wiernymi fanami.

Cezary Żak na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie znad grobu Piotra Machalicy. Wraz z przyjaciółmi z teatru oddał się chwili zadumy i modlitwy. Jego krótki opis do zdjęcia mówi wszystko - Dziś w drodze do Nowego Sącza odwiedziłem z kolegami Przyjaciela.

źródło: Instagram/Cezary Żak/Marek Barczyński

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Michał Sutkowski ogłosił ważne zmiany dotyczące teleporad. Czego dotyczą

Zerknij: Kobieta nie może przejść na emeryturę, bo pomaga córce i wnuczce. Jej córka nie może sobie poradzić