Media obiegła dość osobliwa metamorfoza, jaką przeszła liderka zespołu disco polo "Piękni i Młodzi", Magda Narożna. Nie jest tajemnicą, że każda kobieta raz na jakiś czas potrzebuje wprowadzić jakąś zmianę w wyglądzie, a powody takich potrzeb bywają różne.

Magda Narożna nie spodziewała się takiej reakcji internautów

Nie zmienia to jednak faktu, że nie wszystkie metamorfozy przechodzą zgodnie z zamysłem człowieka. Jak wiemy, piosenkarka bardzo lubi odważne i rzucające się w oczy stylizacje sceniczne, ale i poza sceną lubi w wyraźny sposób podkreślić siebie.

Krótkie blond włosy artystki disco polo często zaczesane na irokeza i kuszące, dopasowane ciuchy są jej scenicznym znakiem rozpoznawczym.

Jej ostatnie publikacje jednak na instagramowym profilu wywołały mieszane uczucia w internautach i sprowokowały ich do pozostawienia na ich temat komentarza. Magdalena Narożna w opisie pod zdjęciem ukazującym jej nowy kolor włosów zapytała internautów o opinię, którą i tak by się podzielili, gdyż taka jest natura człowieka.

Nie wiadomo na jak długo Magdalena wprowadziła tą zmianę, jednak można przypuszczać, że takiej treści komentarzy mogła się nie spodziewać - Fiolet niepotrzebnie dodany..../Bez fioletu byłoby znacznie lepiej... Zbyt intensywny i kolor jak denaturat/Maskara … mało profesjonalne wykonanie …. Jedna zwykła wiocha , ale każdy ma to co lubi (...)

Każdy ma prawo do własnej opinii, jednak język polski jest tak bogaty, że można ją wyrazić w każdy inny sposób, niż niektóre pokazane powyżej...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jennifer Aniston zrobiła szczere wyznanie. Serialowa Rachel z "Przyjaciół" mówiła o miłości. Co powiedziała

Zerknij: Wiele osób myli go z pryszczem. To duży błąd, który może tylko spotęgować problem