Jennifer Aniston szuka miłości. Była gwiazda „Przyjaciół” mówi, że w tej chwili z nikim się nie spotyka, ale jest zainteresowana znalezieniem tej wyjątkowej osoby.

52-letnia Aniston powiedziała, że ​​pandemia utrudniła nawiązanie związku i zauważyła, że ​​nikt nie zwrócił jej uwagi, chociaż chciałaby się spotykać. „Nikt ważny jeszcze nie trafił na mój radar” – powiedziała. „Ale myślę, że już czas. Myślę, że jestem gotowa podzielić się sobą z kimś innym.” Aniston była dwukrotnie zamężna, raz z Bradem Pittem i raz z Justinem Theroux.

Serialowa Rachel szuka kogoś na stałe tradycyjnymi metodami

W ciągu ostatnich kilku dekad jej związki były źródłem tabloidowej paszy. Wydaje się również, że jest w dobrych stosunkach z Theroux, życząc mu wszystkiego najlepszego na Instagramie w zeszłym miesiącu. Aniston miała również wielbiciela wśród „Przyjaciół”, kiedy ona i David Schwimmer (serialowy Ross) potwierdzili, że wzajemnie się zakochali podczas nagrywania specjalnego zjazdu „Przyjaciół” na początku tego roku.

Mówi, że spędziła tak dużo swojego życia jako część pary, że miło jest poświęcić trochę czasu dla siebie. Aniston tęskni również za prostym pomysłem połączenia i zbliżenia się do kogoś. – Oto jest, chemia – powiedziała. „Widzicie się z drugiego końca pokoju. Ludzie już nie podchodzą do ludzi, ludzie tego nie robią. To dziwne." Ta interpersonalna dynamika jest czymś, czego Aniston broniła już wcześniej, kiedy odrzuciła ideę randek online. "Nie. Absolutnie nie” – powiedziała w czerwcu aktorka magazynowi People. „Zamierzam po prostu trzymać się normalnych sposobów umawiania się na randki. Ktoś cię zaprasza. Wolałbym, żeby tak było”.

Aniston powiedziała Bozziemu, że pierwszy pocałunek jest niezbędny, jednocześnie zwracając uwagę na cechy, których szuka u partnera. – To bardzo ważne – powiedziała. „To, a także łatwość, z jaką rozmowa przebiega za pierwszym razem. To dobry wskaźnik. Pewność siebie, ale nie zarozumiałość. Humor, błagam, błagam. Hojny, miły dla ludzi, wiesz, to tylko kilka potrzebnych rzeczy". I chociaż Aniston ma nadzieję, że ponownie znajdzie miłość, istnieją pewne metody, których nie zastosuje - portale randkowe.

O tym się mówi: Edward Kubacki z "Sanatorium miłości" w żałobie. Odeszła ważna dla niego osoba

Zerknij: Prezydent Andrzej Duda chce ustanowienia kolejnego święta państwowego. Czy możemy spodziewać się dnia wolnego od pracy