Jak podaje “Pomponik”, Edward Kubacki, 68-letni były uczestnik trzeciej edycji “Sanatorium miłości”, mieszkaniec okolic Torunia przechodzi trudne chwile. Nie jest tajemnicą, że gdy jesteśmy mocno związani emocjonalnie z rodzicami, ich strata boli niezależnie od wieku.

Edward z "Sanatorium miłości" stracił mamę. Ze szpitala wróciła w urnie

Były uczestnik znanego programu wyznał w rozmowie z “Pomponikiem”, że odeszła jego mama, Genowefa Kubacka. Jak zaznaczył w wywiadzie senior, jego mama miała już 90 lat i zmagała się z wieloma chorobami i dolegliwościami.

Dodał także, że od kilku lat opiekował się nią, a gdy we wtorek wzywał do niej karetkę, mama nie miała już sił, by mówić. Jak dodał ze smutkiem, pożegnali się jedynie spojrzeniem, które posłała mu mama.

Edward Kubacki już więcej nie zobaczył mamy żywej, gdy zamknęły się za nią szpitalne drzwi. Jak opowiedział, zadzwoniono do niego jedynie ze szpitala z informacją, że jego mama zmarła będąc chora na covid.

Senior dodał, że zwrócono mu mamę już w urnie, a rozpoznać jej ciało miał jedynie ze zdjęcia - Jak się drzwi szpitala za mamą zamknęły, to już jej nie zobaczyłem. Tylko informację dostałem przez telefon, że to był covid i nie żyje. Musiałem rozpoznać ją na fotografii, a wróciła do nas w urnie. Takie paskudne czasy.

Wspomniał także, że będąc z bratem w dobrych relacjach, spadkiem po mamie podzielę się równo po połowie. W trudnych chwilach wspierają go najbliżsi i ukochana Haneczka.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jak wygląda miejsce ostatniego spoczynku Piotra Machalicy? Ten widok budzi emocje. Są najnowsze zdjęcia

Zerknij: Groźna bakteria w przedszkolu. Trzynaścioro dzieci trafiło do szpitala. Poszkodowanych może być więcej

Nie przegap: GIF pilnie wycofał kolejny produkt leczniczy znanego na całym świecie producenta. Wykryto rakotwórcze działanie