Artysta jednak wiele lat temu podjął bardzo trudną decyzję, która zaowocowała jego zniknięciem z przestrzeni publicznej na tyle, że nie wiedzieliśmy przez lata co się z nim dzieje, co porabia, jak zmieniło się jego życie i wygląd. Na szczęście portale społecznościowe przychodzą w tej kwestii z pomocą.

"Uznałem, że będę zarabiał na życie w inny sposób, bo bycie muzykiem kosztuje mnie za dużo frustracji, których nie chcę w moim życiu"

Mieczysław Szcześniak założył swoje konto na Instagramie stosunkowo niedawno i nie jest on tak aktywny w sieci, jak wielu innych artystów. Niemniej jednak od czasu do czasu wrzuca coś ciekawego na swoim profilu, gości w lubianych przez wielu Polaków programach i udziela co pewien czas wywiadów.

Jak podaje “Super Express”, Mieczysław Szcześniak zawsze podkreślał swój silny związek z Bogiem. Niestety między rokiem 1993, a 1996 przeżył prawdziwą traumę spowodowaną szerzącymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na jego temat, gdyż jego poglądy związane z wiarą i Kościołem nie podobały się opinii publicznej i autorom artykułów opiniotwórczych tabloidów.

Powielane wówczas były nieprawdziwe i krzywdzące informacje, że jego podejście do tematyki Boga jest maniakalne i fanatyczne. Te traumatyczne przeżycia wywołały w muzyku silną potrzebę porzucenia kariery muzycznej i zmiany swojego życia. Artysta opowiedział w wywiadach o swoim zwątpieniu w znaczenie jego indywidualnego istnienia w kontekście talentu, jaki otrzymał. W tej rozmowie z samym sobą wsparli go jego najbliżsi, którzy skłonili go do zadania sobie pytania o zasadność dalszego kontynuowania muzycznej kariery.

W wyniku tych przemyśleń Mieczysław Szcześniak postanowił iść dalej drogą muzyki i nie porzucać jej. Choć obecnie bardzo stroni od mediów, a na jego profilu instagramowym można znaleźć znikome ilości informacji na jego temat, w dalszym ciągu działa aktywnie zawodowo, mieszka z dala od zgiełku miasta regenerując siły we własnym domu gdzieś na wsi.

Tam czerpie energię pielęgnując swój ogród, a od czasu do czasu lubi wyskoczyć do Los Angeles, gdzie może cieszyć się zupełną anonimowością i swobodą.

O tym się mówi: Magda Narożna pochwaliła się swoją metamorfozą w sieci. Takiej reakcji się nie spodziewała. Co się stało

Zerknij: Elżbieta Jaworowicz ukrywała to wiele lat. Teraz prawda wyszła na jaw. Zaskakujące doniesienia obiegły media