Jak przypomina portal "O2", Piotr Żyła i Marcelina Ziętek bardzo długo starali się utrzymać ich związek w tajemnicy. Jednak od pewnego czasu para już nie kryje swoich uczuć. Wybranka skoczka zdecydowała się publicznie wysłać ukochanemu wyjątkową wiadomość. Jaka była jej treść.

O Piotrze Żyle i jego ukochanej znów jest coraz głośniej

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są razem od dłuższego czasu, choć na oficjalne potwierdzenie łączącego ich uczucia zdecydowali się dopiero w czerwcu bieżącego roku. To właśnie wtedy popularny skoczek opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z ukochaną. Teraz fani pary nieco częściej mają okazję zobaczyć relacje zakochanych.

Nie da się ukryć, że uczucie Marceliny Ziętek i Piotra Żyły kwitnie. Wymownie świadczy o tym czwartkowa aktywność aktorki z "19+". Z okazji przypadającego 30 września Dnia Chłopaka, Marcelina wysłała ukochanemu wyjątkową wiadomość. Na Instastories mogliśmy zobaczyć ich wspólne zdjęcie, na którym dała o sobie znać pogodna natura skoczka.

"Spełnienia Wszystkich Marzeń Mój Chłopaku" - napisała Marcelina Ziętek dodając do wiadomości emotikonę serca.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek/Instagram @Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek/Instagram @Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek/Instagram @Marcelina Ziętek

Poważny związek

O tym, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek poważnie myślą o łączącej ich relacji świadczy fakt, że para postanowiła wspólnie zamieszkać. Jak wynika z ustaleń magazynu "Party", Piotr Żyła kupił duży dom w Ustroniu. Para wprowadziła się tam pod koniec 2020 roku.

Skoczek nie przypadkiem zdecydował się na Ustroń. To właśnie tutaj znajduje się jego rodzinny dom, a także prowadzony przez jego rodziców pensjonat.

Myślicie, że już niebawe Piotr Żyła i jego ukochana zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan odjęła sobie 20 lat! Zdjęcie nie pozostawia co do tego najmniejszej wątpliwości. Fani nie kryją zaskoczenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lech Wałęsa świętował urodziny bez żony. Co w tym czasie robiła Danuta Wałęsa

O tym się mówi: Przykre wieści płyną ze świata kina. Odszedł znany aktor. Widzowie pokochali go za występy w "07 Zgłoś się" oraz w "Świecie według Kiepskich