Jak przypomina portal "Pomponik", o wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan mówi się wiele i od bardzo dawna. Temat po raz kolejny wrócił. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia. O co chodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa

Małgorzata Roznek-Majdan należy do grona najbardziej zapracowanych celebrytów. Nie tylko prowadzi popularne programy w TVN, ale angażuje się wiele różnych projektów. Celebrytka zdecydowała się zagrać w filmie Patryka Vegi, a teraz wystąpić w klipie rapera. Teledysk kręcony był w stolicy Niemiec.

Jak zawsze Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonowała wszystko w mediach społecznościowych. Przy okazji kręcenia klipu, żona Radka Majdana wzięła udział w pokazie mody. Zaproszenie dostała od producenta znanej marki szamponów. Jednak największe poruszenie wśród fanów wywołało zdjęcie ze wspomnianego klipu.

Fani nie kryją zaskoczenia

Wielu obserwatorów Małgorzaty Rozenek-Majdan zwróciło uwagę, że na zdjęciach z teledysku celebrytka wygląda nie jak 43-latka, ale jakby była o dwie dekady młodsza. W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu i uwag, że gwiazda z dnia na dzień staje się coraz młodsza.

Kwestia wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan jest dość drażliwą kwestią. Wszystko w związku z tym, że przed laty, kiedy była jeszcze żoną aktora Jacka Rozenka, w jednym z programów podano, że ma nie 31 a 41 lat. Od tego czasu "Perfekcyjna pani domu" wciąż musi się mierzyć z podjerzeniami, że zataja swój prawdziwy wiek i na siłę próbuje przekonać wszystkich, że jest młodsza niż w rzeczywistości.

A jak wam podoba się Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu z klipu? Faktycznie wygląda jak nastolatka?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda chce ustanowienia kolejnego święta państwowego. Czy możemy spodziewać się dnia wolnego od pracy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka jeszcze nie była na miejscu jego ostatniego spoczynku. Ostro mówiła o Ewie Krawczyk

O tym się mówi: W jednym z polskich lasów znaleziono dziwaczne grzyby. "Smród, jaki wydziela, jest okropny". O co chodzi