Śmierć Krzysztofa Krawczyka miała miejsce pół roku temu, a wydarzenia, jakie były potem wciąż opisywane są w mediach. Afera, jaka wybuchła między wdową po piosenkarzu Ewą Krawczyk, a jego jedynym biologicznym synem Krzysztofem Krawczykiem juniorem o prawo do spadku i prawdziwość testamentu, wielu obywatelom już dawno wyszła bokiem.

Grażyna Krawczyk przerywa milczenie

Tabloidowe doniesienia na temat sporu macochy z pasierbem wciąż odbijają się echem i budzą niesmak w osobach, które znały osobiście króla polskiej sceny muzycznej Krzysztofa Krawczyka. Nadal także informacje dotyczące sądowej batalii o spadek po piosenkarzu, które publikowane są przez tabloidy, budzą mieszane uczucia w społeczeństwie, a zainteresowanych tą sprawą dzielą na popierających Ewę Krawczyk i takich, którzy kibicują Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi.

Głos w sprawie podejścia Ewy Krawczyk do swojego pasierba, zabrała również pierwsza żona piosenkarza Grażyna Krawczyk. Jak przyznała w wywiadzie, do tej pory nie była jeszcze w miejscu ostatniego spoczynku byłego męża, gdyż tak daleka trasa, jaką musiałaby przebyć jest w jej sytuacji bardzo uciążliwa, a ponad to nie ma najmniejszej ochoty natknąć się tam na Ewę Krawczyk, o której nie ma najlepszego zdania.

Powiedziała także, co sądzi na temat Ewy Krawczyk i prawdziwości testamentu, w którym Krzysztof Krawczyk miałby pominąć własnego syna. Pani Grażyna przyznała w wywiadzie, że nie jest możliwe, aby Krzysztof Krawczyk nie umieścił własnego dziecka w testamencie, co potwierdził by każdy, kto znał go osobiście - To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie. Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować. Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam, miał straszne wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości tego dziecka, bo matka została w USA.

O tym się mówi: Mieczysław Szcześniak przeszedł prawdziwą traumę. Dlaczego nagle zniknął z mediów i co dziś porabia

Zerknij: Popularny problem stanie się powodem dla L4? Do tej pory nie było traktowane jak choroba. Teraz czekają nas zmiany