Odkąd Brad Pitt rozstał się z byłą żoną Angeliną Jolie w 2016 roku, a Jen z Justinem Theroux, fani błagają o ponowne ich połączenie się. Brad i Jennifer z pewnością wyglądali przytulnie na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród SAG, kiedy otwarcie całowali się i przytulali przed kamerami. Fani pary z pewnością chcieliby ponownie zobaczyć ich razem.

Czy Jennifer Aniston wybaczyła Bradowi Pittowi zdradę i porzucenie dla Angeliny Jolie?

Według australijskiego magazynu New Idea są znowu razem, a nawet spędzili Nowy Rok na wakacjach w Turks i Caicos. „Jen nigdy nie wykluczała powrotu do Brada” – twierdzi źródło. Jednak na razie mówi się, że Jen jest zdeterminowana, aby zachować wszystko, co się dzieje, w ściśle strzeżonej tajemnicy, ponieważ publicznie doznała upokorzenia i żalu po rozwodzie w 2005 roku.

Znajomy ze środowiska gwiazd dodał: „Wydaje mi się, że przez lata dzieliła się tak wieloma relacjami z opinią publiczną, że teraz chce zachować tę delikatną sprawę w tajemnicy jeszcze trochę dłużej”. Tymczasem mama Brada jest podobno zdesperowana, aby zobaczyć, jak ponownie stają na ślubnym kobiercu, a źródło mówi National Enquirer: „Ona kibicowała im, aby ponownie się pobrali. Wszyscy dopingowali ich do ponownego stworzenia związku”.

Jednak mówi się, że Jennifer wiele czasu i energii poświęciła na terapię i leczenie duszy, zwłaszcza po latach złamanego serca i upokorzeniu, które przeżyła, kiedy Brad zostawił ją dla aktorki Angeliny Jolie w 2005 roku.

Powiernik gwiazdy serialu "Przyjaciele" powiedział wcześniej The Mirror, że mieli co najmniej pięć tajnych randek, w tym jedną z cyklu romantycznych w domu Jen w Boże Narodzenie. Wieloletni współpracownik firmy produkującej filmy Brada Plan B również powiedział: „Wszystko, o czym może mówić, to Jen. Ponownie rozpalili swój romans i od lat nie widziałem żadnego z nich tak szczęśliwym”. Okazuje się, że para ponownie zaczęła współpracę i wygląda na to, że nadal świetnie się dogadują.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: O tej matce z Lublina usłyszała cała Polska. To, co zrobiła swoim dzieciom nie mieści się w głowie

Zerknij: Jak układają się relacje Piotra Żyły i Marceliny Ziętek? Ukochana skoczka zdecydowała się na bardzo odważny krok. O czym mowa