Joanna Przetakiewicz to bez wątpienia jedna z najbardziej stylowych kobiet w Polsce - jest nie tylko projektantką mody, ale także założycielką własnej marki oraz dyrektorką kreatywną domu mody. Chociaż gwiazda z wykształcenia jest prawniczką, to właśnie w modzie znalazła swoje powołanie. Nic więc dziwnego, że wokół nietypowych stylizacji kręciła się nawet jej... rocznica ślubu!

Imprezy, którą zaplanowała Przetakiewicz, jej goście nie zapomną przez długi czas. Kto świętował razem z parą?

Na obchodach rocznicy pojawiły się same sławy

Projektantka już od czterech lat związana jest z Rinke Rooyensem - holenderskim producentem programów telewizyjnych. Rok temu na ich ślubie w Grecji pojawiła się jednak jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Wygląda na to, że Przetakiewicz postanowiła zadośćuczynić to niezaproszonym na ślub celebrytom, i urządziła niezapomnianą rocznicową imprezę!

Tematem przewodnim przyjęcia było... Hollywood. Zaproszeni goście mieli przebrać się za największe gwiazdy zza oceanu. Trzeba przyznać, że charakteryzacje robiły wrażenie!

Na balu kostiumowym pojawili się m.in. Małgorzata Socha jako Pretty Woman, Magda Gessler jako Elsa z kinowego hitu "Kraina Lodu" oraz Izabela Janachowska i jej mąż przebrani za Grace Kelly i księcia Monako, Rainiera. Małgorzata Kożuchowska postanowiła nieco odejść od tematu imprezy i wcieliła się w... samą siebie, odtwarzając swoją fryzurę w kształcie bajgla z 2004 roku!

Największą gwiazdą wieczoru była jednak, rzecz jasna, Przetakiewicz. Zaprezentowała się ona na przyjęciu jako Jennifer Lopez. Doskonale widać, że stylizacja zajęła jej cały dzień - podobieństwo między nią a uwielbianą J.Lo jest uderzające, a projektantka pokusiła się nawet o dokładne odtworzenie jednej z kreacji piosenkarki!

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Również reszta imprezy została utrzymana w hollywoodzkim klimacie - zaproszenia dla gości miały formę płyt gramofonowych, a całą salę przystrajały zwisające z sufitu kule dyskotekowe.

Trzeba przyznać, że Przetakiewicz naprawdę postarała się o to, by pierwsza rocznica jej ślubu była naprawdę niepowtarzalna!

Zobacz także: TVP otrzymała w tym roku imponującą sumę. Ta kwota naprawdę robi wrażenie. Na co przeznaczono miliardy złotych

Może cię zainteresować: Gwiazdor programu „Sanatorium miłości” przyłapany z ukochaną na mieście. Kobieta jest od niego młodsza aż o 30 lat

Pisaliśmy również o: Dominika Tajner opublikowała urocze zdjęcie z mamą. Była żona Apoloniusza Tajnera wygląda zachwycająco