Małgorzata Rozenek to bez cienia wątpliwości prawdziwy człowiek-orkiestra. Prezenterka telewizyjna, projektantka mody, pisarka, z wykształcenia prawniczka, a przede wszystkim - mama!

Pomimo natłoku zawodowych obowiązków, "Perfekcyjna Pani Domu" zawsze znajduje czas na to, by zająć się swoimi dziećmi - maleńkim Heniem, który przyszedł na świat w zeszłym roku, oraz dwoma nastoletnimi synami z poprzedniego małżeństwa. Również Radosław Majdan doskonale sprawdza się w roli ojca i nie widzi świata poza swoimi pociechami. Takie połączenie zaowocowało naprawdę zgraną rodziną!

Dumna mama znów pochwaliła się uroczym synkiem

Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, Rozenek - pomimo początkowych oporów - regularnie relacjonuje swoje życie zawodowe oraz prywatne w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. To właśnie tam fani prezenterki mogą zobaczyć wyzwania, jakie napotyka na drodze kariery, a także szczegóły z jej codzienności.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy profil Rozenek został zdominowany przede wszystkim przez małego Henia, którego dzieciństwo gwiazda szczegółowo uwiecznia na zdjęciach i nagraniach. Chłopiec szybko stał się ulubieńcem fanów, którzy są rozczuleni ujęciami z jego udziałem.

Wczoraj celebrytka postanowiła pokazać swojej milionowej publiczności rozczulający kadr, na którym mały Henio... po prostu śpi. Samo zdjęcie jest jednak tak urocze, że szybko skradło serca internautów, którzy nie szczędzili chłopcowi i jego mamie komplementów.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się słowa na temat urody chłopczyka a także komplementy w kierunku samych rodziców. Trzeba przyznać, że zdecydowanie sobie na nie zasłużyli!

Zobacz także: Gwiazdy programu "Rolnik szuka żony" świętują pierwsze urodziny córki. Na bogato!

Może cię zainteresować: To zdjęcie Izabeli Małysz jest naprawdę zmysłowe. Żona uwielbianego skoczka może się poszczycić wyjątkową urodą. Jak odpoczywa celebrytka

Pisaliśmy również o: Wzruszające momenty na planie "Przyjaciółek". Przyszedł czas na wielkie rozstania. Czy Małgorzata Socha żegna się z produkcją