Adam Małysz przez lata był prawdziwą ikoną polskich skoków narciarskich. Po wielu latach odnoszenia imponujących sukcesów zdecydował się on jednak zmienić dziedzinę sportu i na dobre porzucić skoki. Fani wciąż są jednak z niego niezwykle dumni i wspierają go na każdym kroku.

Nic więc dziwnego, że sława sportowca udzieliła się również członkom jego rodziny - a w szczególności żonie Izabeli. Ta jednak postanowiła ostatnio sama zapracować na swoją rozpoznawalność, biorąc udział w kultowym programie "Taniec z gwiazdami". Chociaż jej poczynania szybko się zakończyły, to udało jej się zyskać spore zainteresowanie ze strony mediów.

Obecnie, po tanecznych wysiłkach, Izabela postanowiła odpocząć na wakacjach. Zdjęcie, które opublikowała, zrobiło prawdziwą furorę wśród fanów!

Takich wdzięków można pozazdrościć

Wydarzenia z ostatnich kilku tygodni przyciągnęły dużo uwagi w stronę rodziny Małyszów. Najpierw zmagania Izabeli na tanecznym parkiecie, a następnie ślub córki skoczka zapewniły wszystkim członkom rodziny sporo rozpoznawalności. Nic więc dziwnego, że żona sportowca uznała, iż czas na chwilę odpoczynku!

Chociaż przygoda z "Tańcem z gwiazdami" zakończyła się dla Izabeli Małysz zaledwie po czwartym odcinku, to nikt nie może zaprzeczyć, że sam udział w programie wymagał od niej mnóstwo wysiłku i przygotowań. W nagrodę za swoje starania żona skoczka postanowiła odpocząć w słonecznej Chorwacji, gdzie znajduje się zagraniczny dom rodziny Małyszów.

Niemałe poruszenie wywołała fotografia z wakacji, jaką Izabela postanowiła opublikować na swoim Instagramie. Zapozowała ona na tle morza, ubrana w prosty, czarny strój kąpielowy. Niczyjej uwadze nie umknęła jednak jej... nieskazitelna figura!

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Nikt z pewnością nie pomyślałby, że Izabela nie jest już dwudziestolatką, a samo jej małżeństwo z Adamem trwa już ponad dwie dekady... Takiej urody naprawdę można pozazdrościć!

Zobacz także: Kamil Stoch pomimo kontuzji jest pełen optymizmu. Skoczek pocieszył wszystkich swoich kibiców. Jak obecnie czuje się sportowiec

Może cię zainteresować: Dominika Tajner opublikowała urocze zdjęcie z mamą. Była żona Apoloniusza Tajnera wygląda zachwycająco

Pisaliśmy również o: Martyna Wojciechowska zdecydowała się na prywatne wyznanie. Dziennikarka ma za sobą niezwykle ciężki okres