Media obiegło nagranie, które Marian Lichtman opublikował na swoim profilu na Facebooku. Film wywołał wielkie zainteresowanie i poruszenie wśród obserwujących profil muzyka i internautów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą ostatnie wydarzenia związane z konfliktem między Lichtmanem, a wdową po Krzysztofie Krawczyku i jego byłym menadżerem Andrzejem Kosmalą. Nie umknęła internautom także sądowa batalia o prawo do spadku po zmarłym artyście między Ewą Krawczyk, a jej pasierbem – jedynym biologicznym z synem artysty. Okazuje się, że Ewa Krawczyk postanowiła przejąć cały majątek po mężu Krzysztofie Krawczyku opierając się na treści testamentów, które miałyby jednoznacznie wskazywać ją jako jedyną spadkobierczynię.

Marian Lichtman opublikował nagranie, które podzieliło internautów

Tymczasem Krzysztof Igor Krawczyk mocno zbliżył się do Mariana Lichtmana, który zaraz po ogłoszeniu śmierci Krzysztofa Krawczyka, mocno uaktywnił się medialnie. Muzyk postanowił udostępnić Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi przestrzeń w świecie muzyki i zaczął promować jego występy na żywo i wszelkie nagrania piosenek wykonanych przez Krawczyka Juniora.

Media zatem obiegło nagranie, na którym Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa piosenkę pod tytułem “Tato”, a znany wielu fanom Krzysztofa Krawczyka mikrofon mocno przykuwa uwagę. W komentarzach pod postem Mariana Lichtmana posypało się mnóstwo komentarzy, które odzwierciedlają opinię internautów i ich intencje w trakcie ich formułowania.

Treść piosenki, jaką uraczył swoich słuchaczy Krzysztof Igor Krawczyk mocno przeplata się z historią dzieciństwa Krawczyka Juniora i jego relacją z ojcem.


Co o tym sądzicie? Jakie szanse na wielką karierę muzyczną ma Krzysztof Igor Krawczyk?

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski zaniepokojony 2022 rokiem. "Będzie to nagłe i straszne w skutkach. A potem nastanie cisza"

Zerknij tutaj: Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie zamknięcia cmentarzy 1 listopada. Czy czeka nas powtórka z ubiegłego roku