Nie ulega wątpliwości, że późne ojcostwo jest ogromnym wyzwaniem dla mężczyzny, ale jednocześnie wielką radością i wyróżnieniem dla kochającego męża. Partnerka aktora Gabriela Mierzwiak spodziewa się bliźniąt, co oznacza dla pary podwójne wyzwanie i podwójną radość.

W przypadku tej pary można mówić o cudzie

Zaskakujące jest w tym wszystkim to, że rodzina się powiększy pomimo, że jakiś czas temu kobieta wyznała szczerze, że nie może zajść w ciążę. Według informacji podawanych przez media, zarówno Gabriela Mierzwiak, jak i Bartłomiej Topa mają już potomstwo z poprzednich związków. Aktor był w przeszłości mężem Agaty Rogalskiej – malarki, z którą doczekał się dwóch synów Antoniego i Kajetana.

Antoni jest już dorosłym człowiekiem, jednak Kajetan to syn, który zmarł niedługo po narodzeniu. Ta ogromna trauma całkowicie przewartościowała życie Bartłomieja Topy, który na sprawy doczesne spojrzał zupełnie inaczej - Zmarł tuż po urodzeniu, trzy godziny później. Wtedy zadałem sobie pytanie: dlaczego? Gdzie jest sens życia? Ja sobie to pytanie zadaję nieustająco. Każdy dzień staram się przeżyć tak, jakby był ostatnim. Śmierć Kajtka przewartościowała moje życie, spojrzenie na ludzi, na codzienność.

Historia jego ukochanej Gabrieli także nie była usłana różami, gdyż wieloletnie starania o zajście w ciążę wciąż spełzały na niczym, więc w końcu poddała się w tej sytuacji, a rezultatem tego była adopcja dwóch córeczek, które teraz wychowuje. Te traumatyczne przejścia obydwojga zdaje się rekompensować im życie dając w zamian niemalże cud w postaci dwójki wspólnych dzieci.

O tym się mówi: Są najnowsze informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias. Przed nią kolejne wyzwanie. Jak się czuje

Zerknij: Przyszłość Warszawy maluje się raczej w ciemnych barwach. Porażająca prognoza naukowców budzi niepokój. Perspektywa czasowa nie jest odległa