Trudno sobie wyobrazić, że coś może zaiskrzyć w programie telewizyjnym i że to właśnie na oczach milionów widzów może narodzić się prawdziwe i trwałe uczucie. Okazuje się, że wszystko jest możliwe. A dowodem na to jest relacja Małgorzaty i Pawła Borysewiczów.

Małgorzata zgłosiła się do show "Rolnik szuka żony" jako rolniczka. Otrzymała wówczas wiele listów, ale ten Pawła zwrócił jej największą uwagę. Po spotkaniu na żywo między parą zaczęło iskrzyć. Po zakończeniu emisji randkowego programu wzięli ze sobą ślub i doczekali się już dwójki dzieci. Ich druga pociecha przyszła na świat rok temu. Właśnie teraz świętowali pierwsze urodziny małej Blanki.

Najlepszym prezentem na roczek Blanki była ona sama i to, że jesteśmy razem. A, że mamy kochane grono najbliższych, trochę poświętowaliśmy. Jestem dumna z mojej rodziny, zawsze to podkreślam, jest dla mnie wszystkim, motywacją na każdy dzień. Małgorzata Borysewicz

Zobaczcie, jak popularni rodzice wystroili dom na urodzinową imprezę dla córeczki. Nie zabrakło pięknych, różowych dekoracji.

Rolniczka przyznała, że organizacja imprezy dla maluchów nie należała do najłatwiejszych, ale podołała temu zadaniu.

Trochę nam dzieciulki dokazywały w tym tygodniu. My nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich sytuacji. Mimo to udało się nam zorganizować fajny dzień! Roczek Blanki uważam za udany. Małgorzata Borysewicz

To również może Cię zainteresować: Te wskazówki pomogą Ci zebrać kosze pełen grzybów

Zobacz także: Co Doda myśli o fenomenie Julii Wieniawy? Padły mocne słowa