Jak podaje portal "Super Express", Donald Tusk ma olbrzymie powody do radości. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w jednym z najnowszych sondaży okazł się bezkonkurencyjny. Respondenci jasno wskazali, że to właśnie jego widzą w roli opozycyjnego lidera. W ostatnim czasie Donald Tusk pokazał nie tylko, że jest sprawnym politykiem, ale także, że nie są mu obce rozrywki bardziej młodzieżowe, takie jak choćby jazda na hulajnodze.

Donald Tusk liderem opozycji

Były premier już od trzech miesięcy przewodniczy PO - partii, której kiedyś przewodniczył. Jego powrót na polską scenę polityczną okazał się sporym sukcesem. Notowania Koalicji Obywatelskiej znacząco wzrosły, a samego Tuska wielu wyborców wskazuje liderem nie tylko prowadzonej przez niego formacji, ale i całej opozycji.

Sondaż przeprowadzony przez SW Research na zlecenie portalu "RP" wskazuje, że to właśnie Tuska respondenci widzą w roli lidera całej opozycji. Zdobył on aż 28,8 proc. głosów. Pozostali politycy plasują się daleko w tyle. Na drugim miejscu znalazł się Rafał Trzaskowski (8,4 proc. poparcia), trzecie zajął Krzysztof Bosak (6,3 proc.), a czwarte Szymon Hołownia, którego w tej roli widzi 6,1 proc. ankietowanych.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Były premier idzie z trendami

Donaldowi Tuskowi zależy na dotarciu do jak największego grona wyborców - także tych młodszych. Chce im pokazać, że jest nowoczesnym, europejskim liderem, któremu nie są obce najnowsze nowinki technologiczne i współczesne trendy.

Były premier postanowił skorzystać z hulajnogi, która jest środkiem transportu wybieranym raczej przez młodsze pokolenia. W ślady Donalda Tuska poszedł również Paweł Poncyliusz, który przyznał, że to idealny środek transportu, który przy warszawskich korkach pozwala na sprawne i szybkie przemieszczanie się.

Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube
Donald Tusk/ screen youtube

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Gwiazdor programu „Sanatorium miłości” przyłapany z ukochaną na mieście. Kobieta jest od niego młodsza aż o 30 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To zdjęcie Izabeli Małysz jest naprawdę zmysłowe. Żona uwielbianego skoczka może się poszczycić wyjątkową urodą. Jak odpoczywa celebrytka

O tym się mówi: TVP otrzymała w tym roku imponującą sumę. Ta kwota naprawdę robi wrażenie. Na co przeznaczono miliardy złotych