Julia Wieniawa jest z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych obecnie osób w polskim show-biznesie. Aktorka angażuje się w ogromną ilość projektów, co przekłada się na gigantyczne zarobki i popularność.

Co Doda sądzi o fenomenie Julii Wieniawy?

W ostatnim czasie Julia Wieniawa udzieliła szczerego wywiadu Żurnaliście. Aktorka opowiedziała między innymi o związku z Baronem nazywając go „krótką pomyłką”, o tym dlaczego nie pojawia się z Nikodemem Rozbickim na ściankach, o odmówieniu występu w programie Kuby Wojewódzkiego oraz o swoim fenomenie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Źródło: instagram.com

Zdaniem Julii Wieniawy obecnie w polskim show-biznesie nie ma w jej wieku gwiazdy, która mogłaby jej dorównać. Te słowa zaskoczyły wiele osób.

No pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto?

- powiedziała w wywiadzie Julia Wieniawa.

Padły mocne słowa z ust znanej piosenkarki

Do słów Julii Wieniawy postanowiła się odnieść Doda, która w ostatnim czasie również zajmuje się produkcją filmową. Gwiazda stwierdziła, że Julia Wieniawa nie może uważać się za najlepszą aktorkę swojego pokolenia.

Doda dodała, że producenci po prostu nie dają szans miej znanym aktorom. Gdyby się to zmieniło, Julia Wieniawa miałaby sporą konkurencję.

Doda/Youtube @Plejada
Doda/Youtube @Plejada

W listopadzie 2021 roku odbędzie się premiera pierwszego filmu Dody „Dziewczyny z Dubaju”. Znana piosenkarka dała również szansę aktorom i aktorkom, którzy nie mieli jeszcze okazji zaistnieć w polskim show-biznesie.

Doda/ YouTube @Plejada
Doda/ YouTube @Plejada

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN